Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

8 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2021

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Buyur-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?

Şuradasınız: Buyur İndir Full » Program indir » CD / DVD » StarBurn 15.2 - CD/DVD Yazma Programı

StarBurn 15.2 - CD/DVD Yazma Programı


Program indir > CD / DVD   Meliksah_2006   7-01-2014, 12:23   0   


StarBurn 15.2 - CD/DVD Yazma Programı
 
StarBurn yeni bir CD, DVD, Blu-ray veya HD-DVD yazdırma işlemleri için kullanabileceğiniz ücretsiz ve başarılı bir yazılımdır. Ayrıca diskler üzerinde bulunan verileri sabit diskiniz üzerine imaj dosyaları olarak kaydetmenizi ve müzik CD'lerinde yer alan müzikleri bilgisayarınıza kaydetmenize olanak sağlayan ekstradan araçları da içerisinde bulundurmaktadır.
 
StarBurnİlk bakışta programın kullanıcı arayüzü biraz karışık gelebilir ama emin olun işinize yarayacak tüm özelliklere sahiptir. Aslında tüm araçlara iyi organize edilmiş olan ana pencere üzerinden ulaşabilirsiniz. Sol tarafta yer alan menü üzerinden ihtiyacını olan aracı kolayca seçebilirsiniz.

Ses, video ve veri yönetimi için kullanıcılara özel araçlar sunan StarBurn aynı zamanda tekrar yazılabilir CD, DVD, Blu-ray ve  HD-DVD diskler içerisinde yer alan verileri boşaltabilmeniz için de farklı araçlar sunar.

Audio sekmesi altında ses CD'leri yazdırabileceğiniz gibi ses CD'leri içerisindeki müzikleri bilgisayarınıza kaydedebilir, Video sekmesi altındaysa VCD, SVCD ve DVD formatlarında video diskleri yazdırabilirsiniz.

Data sekmesini kullanarak bir veri CD'si yazdırabileceğiniz gibi isterseniz elinizde bulunan bir diskin görüntüsünü ISO formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Eğer yeni bir disk yazmaya karar verirseniz, StarBurn'ün hem CD içeriğini hemde bilgisayarınızda bulunan dosyaları gösteren çift taraflı arayüzü sayesinde, sadece sürükle bırak işlemiyle yazdırmak istediğiniz dosyaları kolayca seçebilir ve sonrasında yazdırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bunların dışında ISO gibi görüntü dosyalarını açabilmeniz için sanal disk oluşturmanıza da izin veren program, kurulum sırasında bununla ilgili size seçenek sunacaktır. Eğer isterseniz tüm sanal disklerinizi yine StarBurn yardımıyla açabilirsiniz.

Genel olarak baktığımız zaman kendi sınıfındaki birçok CD yazma programından çok daha üstün özelliklere sahip olan StarBurn aynı zamanda ücretsiz olması nedeniyle de bilgisayarınızda bulunması gereken programlar arasında yer almaktadır.
 
Buyur-indir
 Yorum Ekle

 


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.