Yeni site adresimiz buyurindir.net şeklindedir.
Karanlık Mod

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2020

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Racaty linklerinden memnun musunuz ?

Ekleyen: Meliksah_2006


KRT CLUB v3.1.0.29 ATB Final v6

KRT CLUB - Kaspersky Reset Trial - Kaspersky Süre Uzatma Programı

Kaspersky, birkaç yıldır serial key ile aktif olmamakta. Bu noktada programı deneme sürümü olarak kullanıyoruz. Kullanırken de süre kısıtlaması olduğu için günü gelince programın koruma modülü kapanıyor. Kaspersky Reset Trial ile programın deneme sürümü bittiğinde bir reset işlemi yaparak bir deneme sürümü daha kullanım zamanı kazanıyoruz. Bu böyle devam ediyor. Kaspersky programının her süresi bittiğinde Kaspersky Reset Trial ile tekrar deneme sürümünü aktif edebiliyoruz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Ratiborus KMS Tools 01.05.2020

Ratiborus KMS Tools indir (Haziran 2019 Güncel)

Office ve Windows ürünlerini aktifleştirebileceğiniz bir lisanslama aracıdır. İçerisinde pek çok aktivasyon aracı barındırdığı için AIO aktivasyon paketidir desek yanlış olmaz. Hack araçları içerdiği için antivirüs programlarınız şaha kalkabilir baştan belirtelim. Ancak içerisindeki araçlara baktığımızda KMSAuto, KMSCleaner gibi çeşitli programları görüyoruz. Kurulum gerektirmiyor ve portable olarak çalışabiliyor. Aktivasyon konusunda sorun yaşadığınız XP'den Windows 10'a veya Office 1010'dan 2016'ya kadar tüm Microsoft ürünlerini lisanslayabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Autodesk 2020 Universal Keygen (X-Force)

Autodesk 2020 Universal Keygen by X-Force

Grafik konusunda dünya devi Autodesk firmasının yazılımlarını kırabileceğiniz, fırından taze çıkmış Autodesk key üretici aracı sizlerle. Bu ufak araç sayesinde Autodesk 2020 ibaresi bulunan tüm ürünleri sınırsız süresiz bir biçimde kullanabilirsiniz. Aktivasyon aracını ayrı indirmek isterseniz buyurun konu devamına. Üstteki görsel bana ait bu arada :D

Ekleyen: Meliksah_2006


Hwidgen v62.01

Hwidgen indir - Windows 10 Aktivasyon Programı

Windows 10 için kalıcı aktivasyon programıdır. An itibari ile denemiş bulunmaktayım. Herhangi bir problem görülmemekte. Windows 10 işletim sistemini sorunsuz bir biçimde aktive etmekte ve süre konusunda da problem çıkarmamaktadır. Sizde deneyerek yorum ile geri dönüş sağlayabilirsiniz. KMS ve ReLoader aracına alternatif olarak deneyebilirsiniz. Kullanımı ile ilgili notu indirdiğiniz dosya içerisinde buluyor olacaksınız buyurun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Autodesk 2019 Universal Keygen (X-Force)

Autodesk 2019 Universal Keygen by X-Force (x86 / x64)

Autodesk firmasının 2019 yılında çıkarmış olduğu tüm ürünleri patchleyip aktivasyonunu yapabileceğiniz harikulade bir X-Force keygen programıdır. Bu ufak program sayesinde Autodesk'in AutoCAD, 3DS Max, Inventor, Sketchbook gibi birçok programlarının 2019 versiyonlarına aktivasyon yapabiliyor olacağız. Antivirüslerin sevmediği, korsanların vazgeçemediği araç buyurun.

Ekleyen: Meliksah_2006


Adobe Snr Patcher v2.0 - (Painter)

Adobe Snr Patcher by Painter (Adobe Aktivasyon Aracı)

Adobe Snr Patcher programı ile Adobe ürünlerini kolaylıkla patch yapabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz dosyayı program kurduğunuz klasöre atmanız ve yönetici olarak çalıştırmanız yeterlidir. Açılan listeden ilgili Adobe ürününü seçerek Adobe Snr Patcher ile kolaylıkla programı kırıp sınırsız kullanabilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


KMSAuto Lite v1.4.2 Portable

KMSAuto Lite Portable indir

Windows sistemler ve Office ürünleri için geliştirilmiş bir aktivasyon aracıdır. Bu ufak araç ile Windows ve Microsoft Office ürünlerinizi kolaylıkla aktive edebilir full kullanabilirsiniz. Tek bir pencereden oluşur. Kullanırken yönetici olarak çalıştırmanız yeterlidir. Tek butona basarak hızla aktivasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Portable haldedir kurulum gerektirmez.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Microsoft Toolkit v2.6.4

Microsoft Toolkit indir

Microsoft Toolkit; Office 2003, 2007, 2010, 2013 sürümlerini aktive eden, bununla yetinmeyip Windows Vista/7/8/8.1/10/Server 2008/2012 aktivasyonu da gerçekleştiren ve her evde bulunması gereken demirbaş betiklerden biridir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Microsoft Aktivasyon Paketi (Nisan 2018)

Microsoft Aktivasyon Paketi

Microsoft ürünleri için aktivasyon araçlarının yer aldığı, antivirüs programlarından ivedilikle saklanması gereken, biz korsan severler için bulunmaz bir pakettir. Paket içerisinde sürüsüyle aktivasyon aracı yer alıyor. Microsoft Office, Windows, Windows Server sistemler dahil tüm Microsoft ürünlerini bu programlar ile aktif edebilirsiniz. Her bilgisayarcının elinde bulundurması gereken bir aktivasyon paketi buyurun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


AAct v3.8.5 Portable

AAct Portable indir

Microsoft Windows ve Microsoft Office ürünlerinin VL (Volume Licence) şeklinde tabir edilen versiyonlarını aktive etmek için kullanabileceğiniz bir aktivasyon programıdır. VL versiyonlarda çeşitli aktivasyon sıkıntıları yaşanabilir. KMS hack araçları VL versiyon kullandığınız Windows'da veya Office'de işinize yaramayabilir. Bu noktada VL versiyon ürünler için AAct programını deneyebilirsiniz. Kurulum gerektirmez, portable olarak çalışır.

Sürüm Güncellendi


Çeşitli programların ve Windows işletim sisteminin etkinleştirilmesi için ilgili araçların yer aldığı kategoridir. Bu kategoride serial, crack, keygen, patch ve diğer aktivasyon araçları bulunuyor.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.