Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

8 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2021

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Sitemiz sizce hızlı mı?

Ekleyen: Winchester


Windows 11 Pro İndir Türkçe (Ön İzleme Sürümü 22000.51)

Windows 11 Pro Türkçe | Ön İzleme (Insider Preview) | 64 Bit Orjinal ISO

Henüz yeni tanıtılmış olan Windows 11'in ön izleme sürümüdür. Insider Preview - 22000.51 nolu versiyondur. Genel itibari ile Windows 11'i deneyebileceğiniz, artısına eksisine bakabileceğiniz bir sürümdür.

(SABİT)

Ekleyen: Winchester


Archman Linux 2021-08-26 ISO

Archman Linux 2021 ISO İndir

Yerli yapım Linux tabanlı işletim sistemidir. Archman Linux'ın arayüzü ve logosu adeta gönülleri fetih eden cinsten :) Sistem otomatik olarak sürücülerinizi tanıyacak şekilde tasarlanmış. Desteklenmeyen sürücü paketleri güncellenmiş, ek olarak pakey yükleyicisi için PAMAC kullanılmıştır. Ayrıca CALAMARES yükleyicisini de kullanmaktadır. Sistem UEFI desteklidir. Görsellik ve kararlılık da son sürümünde oldukça geliştirilmiştir.

Ekleyen: Winchester


Xubuntu 20.04.3 (x64)

Xubuntu 64 Bit ISO indir

Hafifleştirilmiş Ubuntu sürümüdür. Çekirdek olarak Linux tabanlıdır. Masaüstü ortamı olarak Xfce 4 sürümü üzerine kurulmuştur. Bu sayede Ubuntu sisteminden ayrı olarak sistemde daha az kaynak tükettiği gözlemlenmiştir. Eğer Linux türevlerini bir bir deniyorsanız Xubuntu sistemine de göz atabilirsiniz. GNOME 3.36 yapısının yanı sıra sistem içerisinde yüklü birçok uygulama geliyor ve oldukça kararlı görünüyor.

Ekleyen: Meliksah_2006


Ubuntu v20.04.3 LTS Türkçe indir

Ubuntu Türkçe indir (x64)

Linux türevi, açık kaynak kodlu işletim sistemi Ubuntu, Microsoft Windows'un en sağlam rakibidir. Ücretsiz dağıtılması ve geliştirilebilir olması, kaynak kodlarının tüm kullanıcılara açık olması ve uygulama mağazasının oldukça geniş olması sizi Ubuntu kullanmaya teşvik edecek başlı nedenlerdir. Windows 7 ile beraber 2. sistemim olarak yıllardır kullanmaktayım, sizlere de kullanmasını tavsiye etmekteyim.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Zenwalk v15.0.210718 ISO (x64)

Zenwalk ISO (x64) Son Sürüm İndir

Zenwalk, Linux türevi bir işletim sistemidir. Bu işletim sistemi ücretsiz olarak dağıtılmaktadır ve 2006 yılından bu yana geliştirilmektedir. İndireceğiniz sürüm 15.0.210718 olarak adlandırılmış, 64 bit sürümüdür. Genel olarak grafik masaüstü ve multimedya kullanımı için uygundur. Slackware tabanlıdır. Özellikle uygulama geliştirici ve programlama ile uğraşanlar için dizayn edilmiştir. Son nesil modern Linux teknolojisine ve kütüphanelerine sahiptir. LibreOffice yüklü olarak gelir. x86 ve x64 işlemci mimarilerini destekler.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Slax 9.11.0 ISO (x86 / x64)

Slax ISO İndir - 32 / 64 bit | Türkçe

Slax, oldukça hafif ve taşınabilir olarak sunulan bir Linux dağıtımıdır. Bu işletim sistemi oldukça düşük boyuttadır, böylece her türlü kolaylıkla kurulum sağlayabiliyorsunuz. Günümüzde birçok amatör kullanıcıya göre tarayıcı, medya oynatıcı, metin editörü gibi içerikleri bulunduruyor. Türkçe dil desteği sayesinde de Slax kullanması keyifli bir Linux sistemidir. 32 veya 64 bit olarak dilediğiniz sürümü indirebilirsiniz.

Ekleyen: Winchester


Conan OS Windows 10 Pro 19H2 64-bit

Conan OS Windows 10 Pro 19H2 64-bit Full

Windows 10'un modifiye edilmiş bir başka sürümü Conan OS, yapımcısına göre en hızlı Windows 10 sürümüymüş. Altyapı olarak Windows 10 19H2'yi kullanıyor. Baktığımızda gerçekten de en stabil sürümü 19H2 görünüyor zira bende bu versiyondayım hala. Sisteme dönecek olursak epey ince ayar yapılmış, hafifletilmiş ancak eklenen bileşenler ve ek olarak entegre edilen içerikler de mevcut. Kurulum dili İngilizce ancak sonradan dil paketi ekleyip Türkçe yapabiliyorsunuz. Sistem sadece 64 bittir.

Ekleyen: Winchester


Windows 8.1 Embedded Industry Pro x64 Full

Windows 8.1 Embedded Industry Pro | W11 Simgeli | C++ Paketleri | MSOffice 2016 TR

En güncel Windows 8.1 sürümü üzerinde çeşitli modifikasyonların yapıldığı sürümdür. Sistemde NetFramework 3.5 - 4.8 sürümleri yüklü olarak gelmektedir. Ayrıca DirectPlay aktifleştirilmiş, ekstra olarak Microsoft C++ bileşenleri entegre edilmiştir. Ayrıca Office 2016'da yine sistemde yüklü olarak gelmektedir. Birçok performans ve ince ayarlamaların yer aldığı Windows 8.1'i indirmek isterseniz buyurun.

Ekleyen: Winchester


MPB Porcelain Windows 10 Pro 21H1 19043.1083

MPB Porcelain Windows 10 Pro 21H1 19043.1083 (İngilizce) (64-bit)

Windows 10'un bir başka modifiye edilmiş versiyonudur. MPB Porcelain boyutu düşük olarak ön plana çıkmakta, ayrıca sistem kaynaklarını da minimum olarak kullanmakta. Sisteme baktığımızda epey bir bileşenin kapatıldığını / çıkarıldığını görmekteyiz. Özellikle eski bilgisayar sahibi arkadaşlar performanslı bir Windows 10 arıyorlarsa MPB Porcelain Windows 10 Pro sürümünü indirebilirler. Sistem sadece İngilizce dilde olup, sadece 64 bit desteklidir.

Ekleyen: Winchester


Windows 10 Pro x64 UEFI (Office 2021 Entegreli)

Windows 10 Pro UEFI - Office 2021 Entegreli - 64 Bit - Türkçe

Windows 11 ikon paketi ve Microsoft Office 2021 entegre edilmiş olan bir diğer modifiye Windows 10 çalışmasıdır. Defender ve otomatik güncellemelerin kapatıldığı sistemde, ESD sıkıştırma uygulanmıştır. Lite sürüm ve katılımsız kurulum değildir. Windows Search ve Cortana devre dışı bırakılmıştır. Buna benzer sistem içerisinde birkaç oynama yapılmış, performans artırılmıştır. Eğer düşük sistem gereksinimli Windows 10 isterseniz buyurun sizde indirin.


Windows'un en güncel sürümlerini ve Linux, Pardus gibi diğer işletim sistemlerini bu kategoride bulabilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.