Giriş Yap
Kapat

Adobe Premiere Elements 2021

Programlar > Video Editörleri

Adobe Premiere Elements 2021

Adobe Premiere Elements 2021 Full (64-bit)

Adobe Premiere Elements ile videolarınızı kolaylıkla düzenleyebilir, programın sunduğu basit arayüz ile videolarınıza birbirinden farklı ve ilginç efektler verebilirsiniz. Adobe'un kendi Premiere programına oranla çok daha sade ve basitleştirilmiş arayüz sizleri bekliyor. Video dosyalarınızı kesip kırpabilir, birleştirebilir, aralarına geçiş efekti verebilir, yazı yazabilir ve video üzerinde buna benzer işlemler yapabilirsiniz. Program sadece 64 bit desteklidir denemek isteyenler indirebilirler.

Adobe Photoshop Elements 2021

Programlar > Fotoğraf Editörleri

Adobe Photoshop Elements 2021

Adobe Photoshop Elements 2021 Full (64-bit)

Ünlü yazılım Adobe Photoshop'un Elements sürümü ile artık herkes basitçe fotoğraf düzenleyebilir, katman sistemi ile çalışabilir, görseller üzerinde birçok fotoğraf düzenleme işlemleri yapabilirler. Profesyonellik gerektirmeyen program, basit arayüzü ile çok daha sade ve basit duruyor. Program sadece 64 bit sistemlerde çalışıyor. Denemek isteyenler indirip kullanabilirler buyurun.

Zortam MP3 Media Studio Pro v27.50

Programlar > Ses Editörleri

Zortam MP3 Media Studio Pro v27.50

Zortam MP3 Media Studio Pro Full indir

Zortam Mp3 Media Studio Pro programı mükemmel bir MP3 düzenleme ve yönetme programıdır. MP3 dosyalarınızın kapak resimlerini, tag denilen etiketlerini, gelişmiş sanatçı ismi, türü vb. detaylarını düzenleyebileceğiniz Zortam Mp3 Media Studio Pro ile internetten müzikleriniz için gelişmiş etiket ve kapak resimleri bulabilirsiniz. Geniş veritabanı bulunduran Zortam Mp3 Media Studio Pro gelişmiş bir MP3 yönetim ve düzenleme programıdır, ilgilenenler buyursun.

Sürüm Güncellendi

WinZip Driver Updater v5.34.3.2

Programlar > Driver - Sürücü

WinZip Driver Updater v5.34.3.2

WinZip Driver Updater Full

Sistemde yüklü olmayan sürücüleri bularak yükleyebileceğiniz, mevcut sürücülerin güncellemelerini yapabileceğiniz yahut sürücülerin tamamını yedekleyerek saklayabileceğiniz başarılı bir sürücü programıdır. Microsoft (R) sertifikası bulunan WinZip Driver Updater, temelde güvenli bir sürücü güncelleme ortamı sunmaktadır. Hızlı ve bunun yanı sıra kullanımı oldukça kolaydır. Arabirimi üzerinden zorlanmadan sürücü işlemlerinizi yapabilirsiniz. 32 ve 64 bit uyumu bulunmaktadır. Ayrıca Windows XP / 10 arası tüm işletim sistemlerini desteklemektedir.

Sürüm Güncellendi

TechSmith Snagit 2021.0.0 B7200

Programlar > Araçlar - Çeşitli

TechSmith Snagit 2021.0.0 B7200

Techsmith Snagit Full indir

Techsmith Snagit, kaliteli bir masaüstü video çekme ve bu videoları düzenleme programıdır. Program ile anlatımlı videolar hazırlamanız mümkün, genellikle okul ödevlerinde öğrencilerin tercih ettiği programdır. Bunun yanında Techsmith Snagit ile sunumlar hazırlayabilir, balonlu anlatımlar ve mouse imleç görüntüsünü değiştirme gibi değişik özellikleri de kullanabilirsiniz. Esnek olarak çalıştığı için bilgisayarınızı kasmaz, yavaşlatmaz ve işini en iyi şekilde yapar. O anki ekran çözünürlüğünüze göre HD videolar da oluşturabilmeniz mümkün. Dilerseniz Techsmith Snagit kullanarak ekranınızın yada o anda kullandığınız uygulamanın herhangi bir penceresini de çekebilirsiniz. Alanında başarılı ve kullanışlı bir yazılımdır.

Sürüm Güncellendi

SoftColor PhotoEQ v10.6.4

Programlar > Fotoğraf Editörleri

SoftColor PhotoEQ v10.6.4

SoftColor PhotoEQ Full

SoftColor PhotoEQ resim çekildiğinde oluşan görüntü bozukluklarını ve titremelerini ortadan kaldırmak için yapılmış kullanımı kolay bir programdır. SoftColor PhotoEQ ile tüm dijital görüntü ve RAW formatlarını açabilir, ilgili düzeltmeleri uygulayabilirsiniz. Program toplu resim düzenleme desteği sunuyor, bu da fotoğrafçılar için güzel bir özellik.

Sürüm Güncellendi

Rufus v3.12.1710 Türkçe Portable

Programlar > Portable

Rufus v3.12.1710 Türkçe Portable

Rufus Türkçe Portable indir

Rufus, önyüklenebilir yani sistem başlangıcında açılabilir USB diskler oluşturmak için geliştirilmiş basit ve olmazsa olmaz programlardan birisi. Programın tek pencereli arayüzü ve Türkçe dil desteklemesi kullanım açısından kolaylık sağlıyor. Örneğin bilgisayarınıza USB bellekten format atacaksınız. Rufus ile USB belleğinizi hızla biçimlendirerek ilgili kalıp dosyasını yazdırabilirsiniz. Size lazım olan tek şey bir ISO kalıbı, USB bellek ve Rufus. Kurulum gerektirmiyor.

Sürüm Güncellendi

Revo Uninstaller Pro v4.3.8 Türkçe

Programlar > Program Kaldırıcılar

Revo Uninstaller Pro v4.3.8 Türkçe

Revo Uninstaller Pro Türkçe Full

Revo Uninstaller Pro, gelişmiş bir program kaldırma aracı ve bilgisayar temizlik programıdır. VS Revo Group bu sefer bilgisayar temizlik işlerine de yer vermiş. Revo Uninstaller Pro ile hem programlarınızı iz bırakmadan tamamen kaldırabiliyor, hemde bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyebiliyorsunuz. Bunun yanında harddiskinizde bulunan verileri güvenle silebiliyor, Ofis, Java, Adobe Flash gibi programlarınızın da bilgisayarınızda bıraktığı gereksiz yer kaplayan dosyaları temizleyebiliyorsunuz. Bizzat kullandığım mükemmel bir araçtır, IObit Uninstaller eline su bile dökemez.

Sürüm Güncellendi

ReviverSoft Driver Reviver v5.34.3.2

Programlar > Driver - Sürücü

ReviverSoft Driver Reviver v5.34.3.2

ReviverSoft Driver Reviver Full indir

Sürücüler (driver) bir bilgisayar için hayati önem arz etmektedir. Örneğin anakartınızın ses sürücüsünü bilgisayarınıza kurmazsanız ses sorunu yaşarsınız. Veya ekran kartınızın güncel sürücüsünü kurmadığınızda oyunlarda yüksek performans alamazsınız. Burada sürücünün kurulu ve güncel olması gerektiğini söylemeye çalışmaktayım. ReviverSoft Driver Reviver ile sürücülerinizi güncelleyerek son sürüm yapabilir, yüklü olmayan sürücülerinizi kurabilir ve sürücülerinizi tamamen yedekleyebilirsiniz. Kullanımı kolay ve sade arayüze sahip başarılı bir sürücü programı.

Sürüm Güncellendi

Nero Video 2021 v23.0.1.12 Türkçe

Programlar > Video Editörleri

Nero Video 2021 v23.0.1.12 Türkçe

Nero Video 2021 Türkçe Full İndir

CD ve DVD oluşturma yazılımları ile ünlü olan Nero firmasının video düzenleme programıdır. Nero Video 2019 ile elinizdeki videoları ve ses dosyalarını birleştirebilir, video düzenleme işlemleri yapabilirsiniz. Basit ve sade kullanıcı arayüzü tamamen Türkçe olarak sunuluyor. Program ayrıca hem profesyonel hemde amatör kullanıcılara hitap ediyor. Videolarınızı dışarıya yüksek kalitede çıktı alabilir, sosyal medyada paylaşabilir yada direk DVD disklere yazdırabilirsiniz. 4K UHD desteği mevcuttur.

Sürüm Güncellendi
Önceki Sonraki

Menü