Yeni site adresimiz buyurindir.net şeklindedir.
Karanlık Mod

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2020

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Buyur-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?

Ekleyen: Meliksah_2006


AVS All-In-One Install Package v5.0.1.162

AAVS4YOU Software AIO Install Package Full indir

AVS All-In-One Install Package, tam 14 adet multimedya yazılımını içeren AVS firmasının bir program paketidir. Her programın ayrı patch dosyası yer almaktadır. AVS All-In-One Install Package içindeki programlar ile ses-video-resim düzenleyebilir, dönüştürebilir, görüntüleyebilir, oynatabilirsiniz. Multimedya arşivi indirmek istiyorum, kaliteli bir firmasının programlarını tercih ederim diyorsanız AVS All-In-One Install Package'yi indirebilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Adobe Master Collection CC 2020 Türkçe

Adobe Master Collection CC 2020 Türkçe Full Tek Link indir

Adobe firmasının tüm programlarının toplu olarak kurulum platformu ile birlikte sunulduğu pakettir. Paket içerisinde Adobe CC 2020 sürüm nolu 17 adet programına ulaşabilirsiniz. Bu dev paket yükleyici, kırmış olduğu Adobe programları ile ünlü grup PainteR'ın sunduğu kurulum paketidir bunu da belirtelim. Yani Adobe tarafından sunulmuyor. Dev Adobe Master Collection CC 2020 arşivini indirerek programlarınız arasına tüm Adobe CC 2020 yazılımlarını katabilirsiniz.

Haziran 2020 Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Flash Paketi Nisan 2020 - Katılımsız Güncel

Flash Paketi Güncel Katılımsız indir (Nisan 2020)

Bazı programlar bilgisayarınızda mutlaka ama mutlaka bulunmalıdır. Microsoft Visual C++, Framework gibi programlar. Özellikle internet ağırlıklı bir bilgisayar kullanıyorsanız kesinlikle Flash Player, Silverlight, Shochwave, Adobe Air gibi programlarınızın güncel olması gerekir. Bu pakette bulunduğumuz 2018 yılı itibari ile çıkmış tüm internet için gerekli yazılımların arşiv halini katılımsız halde bulabilirsiniz. Unutmayın; sisteminizi güncel tutarsanız o kadar hızlı bir bilgisayarınız ve güncel kaldığı kadar hızlı bir internetiniz olur. Güncellemelerin asıl nedeni nedir? Yenilikçidir yani bilgisayarınızı en son teknolojiye uyarlar. Bu paket her bilgisayarda olmazsa olmaz bir pakettir kesinlikle indirin.

Sürüm Güncelledi

Ekleyen: Meliksah_2006


Katılımsız 89 Adet Dev Program Arşivi - Mayıs 2020

Katılımsız Program Arşivi - Mayıs 2020 - AIO Platform - 89 Adet Program

En güncel programları toparladığım katılımsız program arşividir. Arşiv içerisinde 89 adet program yer almaktadır. Program kurmayı, kurcalamayı sevenler veya arşivdeki programlara ihtiyacı olanlar platformu indirerek kullanabilirler. Platforma dilerseniz program ekleyip çıkarabilirsiniz. Yıllardır kullandığım şablon basit bir halde sunulmuştur. Antivirüs, sürücü güncelleme, video - fotoğraf düzenleme gibi birçok kategoride program mevcuttur. Tamamı katılımsızdır. Toplu kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Mayıs 2020 tarihi itibari ile tamamı en güncel sürümleridir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Katılımsız Program Platformu - 100 Adet Katılımsız İndir - Mayıs 2019

100 Adet Katılımsız Program Arşivi - Mayıs 2019 Güncel - Tek Link

Tam 100 adet katılımsız programdan oluşan dev program kurulum platformu 2019 Mayıs ayı itibari ile en güncel sürümleriyle sizlerle.

Ekleyen: Meliksah_2006


Visual C++ Redistributable Runtimes AIO 08.05.2019

Visual C++ Redistributable Runtimes AIO İndir

Her bilgisayarda yüklü olması gereken Visual C++ Redistributable Runtimes sürümlerinin tüm versiyonlarını içeren dev pakettir. Eğer bilgisayarınızda bu sistem bileşenleri yüklü olmazsa c++ runtime hataları alabilirsiniz, uygulama hataları alabilirsiniz, hatta Framework hataları bile alabilirsiniz. Bu Visual C++ Redistributable Runtimes dediğimiz yazılımın 2005 - 2019 arası birçok sürümü ayrı ayrı bulunuyor, bu pakette hepsi bir araya toparlanmış. Kesinlikle tavsiye ederim yüklemelisiniz, bende yükledim az evvel. Bu konu altında en güncel sürümü paylaşılacaktır.

Ekleyen: Meliksah_2006


108 Adet Güncel Program Arşivi (Nisan 2019)

Güncel Program Arşivi | 108 Adet | Nisan 2019 | Tek Link

Nisan 2019 itibari ile güncel full programları içeren arşiv paketidir. Son ayda paylaşmış olduğum programları tek arşiv haline getirerek size sunuyorum. Paket içerisinde video, resim, ses düzenleme programlarından tutun da 3D grafik yazılımlarına kadar aradığınız aramadığınız gerekli gereksiz tam 108 adet program bulunuyor. Benim gibi programları kurup-kurcalamayı sevenlere tavsiye edebilirim. Programların tamamı sitede de bulunuyor tek tek de indirebilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


CyberLink Media Suite Ultimate v16.0.0.1807

CyberLink Media Suite Ultimate Full indir

CyberLink Media Suite Ultimate, içerisinde muhteşem multimedya programlarını barındıran bir pakettir. Paket içerisinde CyberLink'in 19 in 1 şeklinde tam 19 adet programı bulunmaktadır. Hepsi full ve tam sürümdür. Piyasa değeri epey yüksek bir yazılım, full olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Video, fotoğraf düzenleme araçlarından CD/DVD yazdırma araçlarına kadar pek çok özel yazılım barındırır. CyberLink programlarının kalitesini bilen bilir, alanının en iyi programlarıdır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Katılımsız Program Arşivi Ocak 2019 Güncel

Format Sonrası AIO Katılımsız Program Arşivi | Ocak 2019 | Tek Link

Birbirinden farklı onlarca programın yer aldığı dev katılımsız AIO program arşivi sizlerle. Nous arkadaşımızın hazırlamış olduğu bu paket içerisinde internet araçları, disk araçları, dosya kurtarma, antivirüs, video indirme, dönüştürücüler, disk temizleme, sistem bakım, bilgilendirme ve daha onlarca kategoride program yer almaktadır. Format sonrası kolaylıkla sisteminize kurulum gerçekleştirebilirsiniz. AIO içerisinde dilediğiniz programı işaretleyip otomatik kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Katılımsız Program Arşivi Kasım 2018 Güncel

Format Sonrası Katılımsız Program Arşivi | 123 Adet | Kasım 2018 Güncel

Tam 123 adet katılımsız programın yer aldığı arşivdir. Kasım 2018 itibari ile güncel arşivdir. Katılımsız programlar tıkladığınız gibi kurulur şeklindedir, aktivasyon gerektirmezler otomatik aktivasyonları bulunur. Platform halindeki programları işaretleyerek dilediğinizi kurabilirsiniz. Ayrıca DriverPack ve Windows ile Office programlarını aktive edebileceğiniz çeşitli aktivasyon araçları da platform içerisinde mevcuttur. Antivirüs, bakım, temizlik, disk araçları, ofis yazılımları, grafik tasarım, video ve fotoğraf düzenleme gibi onlarca kategoride programlar mevcut.


All in One yani hepsi bir arada şeklinde paylaştığımız programlar ve kurulum paketleri.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.