Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

8 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2021

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Ekleyen: Winchester


EaseUS LockMyFile v1.2.2

EaseUS LockMyFile Full İndir

Belgelerde başka kişilere sızdırılması mümkün olmayan birçok kritik verileriniz bulunabilir. Tüm gizli ve önemli dosyalar güvenli bir şekilde saklanmalıdır. Bu noktada ön plana çıkan EaseUS LockMyFile programı ile bilgisayarınızdaki dilediğiniz dosya / klasörleri şifreleyebilir, gizleyebilir, kilitleyebilirsiniz. Askeri standartları kullanan EaseUS LockMyFile ayrıca AES şifreleme algoritmasıyla GFL formatında veya EXE formatında dosyaları da şifreleyebiliyor.

Ekleyen: Meliksah_2006


GlassWire Elite v2.3.343.0

GlassWire Elite Full indir

GlassWire Pro, Windows için geliştirilmiş bir güvenlik duvarı programıdır. GlassWire Pro ile internet kullanımını inceleyebilir, geçmişe göz atabilir, bir programın internete çıkışını engelleyebilirsiniz. Mini grafik, kilitleme modu, webcam/mikrofon desteği, çoklu sunucu izleme ve daha fazla özellik içerir. GlassWire Pro, herhangi bir program internet ile iletişim kurduğunda size bildirecek, bloke etmenize izin verecektir. Örneğin pek çok programa serial girerken internet çıkışını engellemek gerekiyor bunu GlassWire Pro ile yapabiliyorsunuz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


LMT AntiMalware v5.8.1

LMT AntiMalware indir

Ücretsiz bir virüs engelleyici program olarak karşımıza çıkan LMT AntiMalware ile sisteminizi 7/24 zararlı içeriklere karşı koruyabilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak trojan, malware, keylogger, truva atı, reklam yazılımları vb. içeriklere karşı koruyabilirsiniz. Web site koruma özelliği ile de zararlı içerikler barındıran kara listeye alınmış web sitelerine karşı korunabilirsiniz. Ebeveyn kontrolünün yanı sıra kendi yapay zekası ile de koruma sağlamaktadır.

Ekleyen: Meliksah_2006


GiliSoft Private Disk v11.0

GiliSoft Private Disk Full indir

GiliSoft Private Disk, günümüzde bilinen en güçlü şifreleme algoritmasıyla bilgilerinizi korur. AES 256-bit şifreleme yöntemini kullanır. En son teknolojiye sahip, güvenilir ve AES 256-bit NIST sertifikalı şifreleme sunmanın yanı sıra, GiliSoft Private Disk yenilikçi Disk Görüntüsü Gizleme yöntemini kullanarak gizli bilgileriniz için ek koruma sağlar.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


RegRun Reanimator v12.90.2021.907

RegRun Reanimator indir

Bilgisayarınızı çeşitli virüslere karşı koruyabileceğiniz ücretsiz bir araç. Regrun Reanimator ile kötü niyetli programları kaldırabilir, reklam uygulamalarını tespit ederek temizleyebilir, zararlı bileşenleri bularak ortadan kaldırabilirsiniz. Programın ücretsiz ve basit bir arayüze sahip olması tercih nedeni olabilir. UnHackMe olarak bildiğimiz diğer virüs temizleme programı ile de uyumlu çalışabiliyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Glarysoft Malware Hunter Pro v1.133.0.734

Glarysoft Malware Hunter Pro Full indir

"Glarysoft bu işe de mi el atmış?" diye sorgulatan, bir virüs temizleme programıdır. Hızlı veya tam tarama metotları bulunan program virüsleri algılar ve onları siler. Ayrıca şüphelendiği dosyaları da karantinaya alır. Şimdiye kadar bilgisayarınızı hızlandırmak için çeşitli araçlar sunan firma, Glarysoft Malware Hunter Pro içerisinde ayrıca sistem temizlik bölümüne de yer vermiş. Mavi / beyaz arayüzü ile göze hitap eden, alternatif olarak kullanıp deneyebileceğiniz bir virüs temizleme programı. Kendi veri tabanını otomatik güncellemesinin yanı sıra zamanlamalı virüs tarama ve temizleme özelliği de sunuyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Malwarebytes Windows Firewall Control v6.7.0.0

Malwarebytes Windows Firewall Control indir

Malwarebytes Windows Firewall Control ile bilgisayarınızın güvenlik duvarını kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir programa erişim yetkisi verebilir veya internet bağlantısını engelleyebilirsiniz. Tüm gelen ve giden bağlantıları düşük - orta ve yüksek olarak filtre edebileceğiniz program, ücretsiz olarak sunuluyor. Müdahale etmeniz gereken durumlarda size bildirim de sağlayan Malwarebytes Windows Firewall Control, güvenlik duvarınız için yararlı bir programdır buyurun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Ultra Adware Killer v9.7.9.0

Ultra Adware Killer İndir

Bilgisayarınızda yüklü bulunan programları, tarayıcıları, eklentileri ve sistem başlangıcındaki otomatik başlayan içerikleri tarayarak bulunan virüs / malware / adware türündeki zararlıları temizleyen ücretsiz bir programdır. Tek pencereli arayüzü sayesinde Ultra Adware Killer yazılımını kullanırken zorlanmazsınız. Ek olarak güncel tutulan veri tabanı sayesinde en güncel reklam yazılımlarını dahi temizleyebiliyor. Ayrıca tüm kullanıcı verilerini de yine tarayarak temizleme işlemi yapabiliyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Rohos Logon Key v4.8

Rohos Logon Key Full indir

Bilgisayarınıza izinsiz girişi tamamen engelleyen Rohos Logon Key ile bilgisayarınızı güvenlik içerisine alabilirsiniz. Program sayesinde USB belleğinizi güvenlik anahtarı olarak kullanabilirsiniz. Windows'da bulunan klasik oturum açma yerine bu şekilde bir yöntem geliştiren Rohos Logon Key, USB belleğinize yapacağınız atamalar sayesinde özel bir anahtara dönüşerek oturum açılışını USB bellek takılarak sağlar, aksine bilgisayarınızı kimse açamaz. Güvenli mod erişimi dahil tamamen bilgisayarınızı koruma altına almaktadır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Newsoftwares USB Block v1.8

Newsoftwares USB Block Full indir

USB Blocker, USB Block olarak da bilinen Newsoftwares USB Block programı ile USB belleklerinizi kapatabilir, bilgisayarınız için gerekli güvenlik önlemlerini alabilirsiniz. Program bilgisayarınızda harici olarak kameraları, ağ disklerini, USB bellekleri, Bluray/CD/DVD, çıkarılabilir medya sürücüleri gibi araçları pasif duruma getirerek size üstün bir önlem sağlıyor. Cihazlarınızdaki çeşitli autorun şeklinde olan virüslere karşı sizi korur, bilgilerinizin çalınmasını engeller. Kurdum inceledim ve hiçbir problem bulunmuyor, direkt lisanslayarak kullanabiliyorsunuz. Özel olarak şifre belirleyip, programın uninstall edilmesini dahi engelleyebiliyorsunuz.

Sürüm Güncellendi


Verilerinizi güvende tutacak çeşitli araçları ve bilgisayarınızı virüslere karşı koruyacak antivirüs programlarını buradan indirebilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.