Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

8 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2021

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Winchester


Microsoft Office 2021 Pro Plus İndir - Full (Güncel)

Microsoft Office 2021 Professional Plus Türkçe Full İndir (32 / 64bit)

Yeni nesil özellikleri ile en son sürüm Microsoft Office 2021 programıyla tüm ofis ve iş akışınızı hızlandırın. Belge işleme konusunda Word ile muazzam altyapı sunan program, Excel ile güçlü hesaplama ve tablolama özellikleri içermekte. Aynı zamanda içerdiği sunum aracı PowerPoint ile profesyonel kalitelerde sunumlar hazırlayabilirsiniz. Özetle; her bilgisayarın olmazsa olmaz programıdır. Orjinal ISO dosyasını indirip kurulum yaparak kullanabilirsiniz.

(SABİT)Ekleyen: Winchester


USB Drive Backup v1.01

USB Drive Backup indir

USB flash sürücüler, bir USB bağlantı noktası kullanarak PC'nize bağladığınız minyatür sabit sürücülerdir. Fotoğraflar, filmler, belgeler ve yazılım dahil olmak üzere çok sayıda verinin yedeklenmesine yardımcı olur. Yedeklemek istediğiniz veriler sürücünün sınırını aşarsa, depolama alanını biraz boşaltmak için bazı dosyaları silmeniz veya başka bir depolama aygıtına taşımanız gerekir.

Ekleyen: Winchester


Quicken WillMaker & Trust 2021 v21.6.2621

Quicken WillMaker Trust Full

Quicken WillMaker & Trust 2021, ister yeni başlıyor olun, ister önceki düzenlemelerinizi güncellemek istiyor olun, emlak planınızı oluşturmanın en kolay yoludur. Bu güçlü yazılım, sürecin başından sonuna kadar size rehberlik eder, siz ve aileniz için en iyi kararları vermeniz için size pratik ve yasal bilgiler verir. WillMaker ayrıca sağlık hizmetleri yönergesi, kalıcı vekaletname, nihai düzenlemeler, hayatta kalanlara mektuplar ve çok daha fazlasını içerir. Amerika'nın 1 numaralı emlak planlama yazılımıdır.

Ekleyen: Winchester


PassFab for Excel v8.5.9.2

PassFab for Excel Full - Excel Şifre Kırma

Şifre kırma programları ile ünlü PassFab firmasının Microsoft Excel dosyalarının şifrelerini kaldırmak için geliştirdiği bir programdır. GPU / CPU gücünün tamamını kullanabilen PassFab for Excel ile sizde Excel dosyalarının şifresini kaldırabilirsiniz. Program 3 farklı metot kullanarak şifre kırması gerçekleştiriyor. Kelime, harf denemeleri ve karakter / semboller ile doğrudan denemeler gerçekleştiriyor. İşlem uzun süreceği için sabırlı olmakta yarar var.

Ekleyen: Winchester


Bootable USB Creator v2.01

Bootable USB Creator İndir

Adı üzerinde Bootable USB Creator ile boot edilebilir USB bellek hazırlayabilirsiniz. Ücretsiz sunulan program sayesinde artık sizde kolaylıkla boot edilebilir sistem açılışında kullanabileceğiniz diskler hazırlayabilirsiniz. Tüm Windows ISO dosyalarını destekler, aynı zamanda MBR güncelleme işlemi yapar ve diskinizi tamamen temizleyip temiz bir şekilde ISO yazdırmanıza olanak tanır.

Ekleyen: Meliksah_2006


XYplorer v22.50.0000

XYplorer Full indir

XYplorer Windows için geliştirilmiş kapsamlı bir analiz ve rapor programıdır. XYplorer ile nerede, hangi diskte hangi dosyalar ne kadar yer kaplıyor, ne tür dosyalar diskinizde bulunuyor gibi daha pek çok soruya yanıt bulabilirsiniz. Program bilgisayarınızda bulunan tüm dosyaları tanır, bunlar hakkında detaylı bir biçimde bilgi toplar ve dilerseniz rapor haline getirebilir. Windows gezginine alternatif amaçla üretilmiş kullanışlı bir araçtır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Turbo Studio v21.11.1606

Turbo Virtual Application Studio Full indir

Portable dediğimiz taşınabilir programlar yapabileceğiniz bir araçtır. Eski adı Spoon Virtual Application Studio olan yazılım ile elinizde kurulu olan programları veya oyunları portable haline getirerek her bilgisayarda kurulu gerektirmeden çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kayıt defteri ayarları, seçilebilir dosyalar, özel komutlar, 32 ve 64 bit desteği gibi pek çok özelliği bulunuyor. Portable program yapmak isteyenler Turbo Virtual Application Studio yazılımını deneyebilirler.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Gillmeister Rename Expert v5.27.0

Gillmeister Rename Expert Full

Rename Expert ile dosya ve klasörleri hızla ve kolayca yeniden adlandırabilirsiniz. Program tutarlı ve hepsinden önemlisi anlamlı adlar oluşturmak için çeşitli yenilikçi özellikler sunar. Birkaç basit tıklamayla dosya ve klasörleri numaralandırabilir, uzun dosya adlarını kısaltabilir, dosya uzantılarını yeniden adlandırabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Rename Expert, Exif, IPTC ve ID3 gibi meta verileri de destekler. Meta verileri kullanarak, dosyaları otomatik olarak düzenleyebilir, sıralayabilir ve yeniden adlandırabilirsiniz. İşlev çeşitliliğine rağmen, programın kullanımı çok kolaydır. Rename Expert ile anlamsız dosya adları artık geçmişte kaldı!

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


ApowerREC v1.5.2.9

ApowerREC Full İndir - Ekran Kaydetme Programı

Gerçek zamanlı olarak hem masaüstünüzü hemde web kameranız üzerinden video kayıt alabileceğiniz, kullanımı oldukça kolay bir programdır. ApowerREC ile ister oyun videosu çekin, ister anlatım videosu çekin, isterseniz de görüntülü bir görüşmenizi yada web kameranızı doğruda kayıt alın. Ses kaydı da alabilen program kompakt modu da sunuyor, böylece kısayollar ve ufak pencere üzerinden tüm kayıt işlerini halledebiliyorsunuz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Combit List and Label Enterprise v27.0

Combit List and Label Enterprise Full İndir

Gelişmiş rapor oluşturma aracıdır. Her türlü bilgiyi sunmanızı sağlayan Combit List and Label Enterprise, rapor oluşturma konusunda oldukça yararlı araçlar içeriyor. Bu araçlar ile raporlarınızı doğrudan çıktı alabilir, farklı formatlarda kopyalayabilir veya doğrudan kendi uygulamanıza entegre edebilirsiniz. Visual Studio .NET (C#, VB.NET), C/C++ ve Delphi/VCL'den Progress, DataFlex, dBASE PLUS, Xbase++ ve çok daha fazlasını destekler. Web raporlama ve web sunucusu oluşturma imkanı sunar.


Genel program kategorisine giren, çeşitli programların bulunduğu kategoridir.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.