Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

8 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2021

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Office 2021 Çıktı Buyurun İndirin
Adobe CC 2022 Tüm Programları
Windows 11 AIO Tek DVD
Windows 11 Pro Orjinal İndirin
Ekleyen: Meliksah_2006


Tipard DVD Ripper v10.0.58

Tipard DVD Ripper Full indir

İsmi üzerinde bir DVD ripleme programıdır. 4K / 1080p çözünlürlüklere kadar dönüştürme sağlar. AVI, FLV, WMV, MKV, MOV, H.264 ve H.265 dahil 300'den fazla uzantı ve format desteği sunar. Elinizde mevcut olan herhangi bir MP4 videosunu Tipard DVD Ripper ile hızla DVD disk medyalarına uygun yazdırabilir ve dönüştürebilirsiniz. Bu sayede DVD okuyucu cihaza uygun video diski elde etmiş olursunuz. iPhone, iPad, iPod , Samsung ve HTC dahil mobil cihazlara uygun da video dönüştürmesi yapabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Tipard Blu-ray Converter v10.0.66

Tipard Blu-ray Converter Full indir

MP4, MKV, AVI, WMV ve FLV video türlerini destekleyen ve çok yönlü çalışabilen bir Blu-ray dönüştürme yazılımıdır. Tipard Blu-ray Converter ile Blu-ray disk veya ISO uzantılı video disk yapısını dönüştürebilirsiniz. Disk içerisinde girerek video ayrıştırması yapabilir, rip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Dahili düzenleyicisi ile dönüştürme öncesi video üzerinde biçimlendirme ve efekt verme gibi pek çok şeyi yapabilir, ön izleme yaparak dönüştürmeden evvelki videonun son haline bakabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Aiseesoft Video Converter Ultimate v10.3.18

Aiseesoft Video Converter Ultimate Full

Aiseesoft Video Converter Ultimate programı ile hem internetten video indirebilir hemde indirdiğiniz bu videoları dönüştürebilirsiniz. Program 2D / 3D video dönüştürmenin yanı sıra 4K video dönüştürme desteği de sunuyor. Ayrıca iPad, iPhone, BlackBerry gibi taşınabilir cihazlarınıza uygun video dönüştürmesi yapabiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak Aiseesoft Video Converter Ultimate ile video düzenleme işlemi de yapabiliyorsunuz. Multimedya programları ile ilgilenenler için all-in-one bir paket görevi görüyor. Video indirme özelliği de bulunuyor ayrıca.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


RecoveryTools MBOX Migrator v7.2

RecoveryTools MBOX Migrator Full

MBOX dosyalarını taşıma ve toplu olarak dönüştürme için kullanılan bir MBOX dönüştürme programıdır. RecoveryTools MBOX Migrator ayrıca Mac Mail, SeaMonkey, Eudora Mail, Entourage, Netscape Mail, Earthlink, MailCopa, Pocomail, The Bat vb. gibi çeşitli e-posta uygulamalarından oluşturulan veya dışa aktarılan her tür MBOX dosyasını destekler.

Ekleyen: Meliksah_2006


Coolutils Total Mail Converter v6.1.0.183

Coolutils Total Mail Converter Full indir

Benzersiz seçenekler sunan bir e-posta dönüştürme programıdır. Coolutils Total Mail Converter ile gelen e-postaları HTML, PDF, RTF, DOC, XPS, JPEG, MSG, EML formatları dahil olmak üzre pek çok uzantıya çevirebilir, kayıt edebilirsiniz. Program sayesinde ayrıca başka bir e-posta istemcisi kullanmanıza gerek kalmıyor, Coolutils Total Mail Converter aynı zamanda bir e-posta istemcisi özelliği taşıyor. Gelen postaları çevirip dönüştürebileceğiniz bir program arıyorsanız deneyebilirsiniz. Program ayrıca Outlook, Thunderbird gibi istemciler ile uyumlu olarak çalışabiliyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


WinX HD Video Converter Deluxe v5.16.7.342

WinX HD Video Converter Deluxe Full indir

WinX HD Video Converter Deluxe kullanımı kolay bir video dönüştürme programıdır. Bu yazılım ile HD kalitedeki videoları kolaylıkla dönüştürebilir, riplenebilir ve bölümlenebilir. Program bilgisayarınızın donanım özelliklerini kullanarak daha hızlı dönüştürme yapıyor. Ayrıca HD videoları dönüştürürken görüntü ve ses kalitesinde bozulma yapmıyor. Amatör ve profesyonel kullanıcılara hitaben kolay bir arayüze sahiptir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


MacX HD Video Converter Pro v5.16.6.256

MacX HD Video Converter Pro Full İndir

Endüstri standartlarında video dönüştürme özellikleri sunan bir program. MacX HD Video Converter Pro ile bilgisayarınızdaki çeşitli video uzantılarını birbiri arasında dönüştürebilirsiniz. Dönüştürülecek ve kaydedilecek konumu belirleyebilir, topluca videolarınızı ekleyerek dönüştürebilir, yükseklik / genişlik ayarlamalarını yapabilir, video kırpabilir, 4K kaliteye kadar dönüştürme sağlayabilirsiniz. Program ayrıca 370+ fazla kodek destekliyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


NCH Spin 3D Plus v4.36

NCH Spin 3D Plus Full

3D çizim dosyalarını dönüştürebileceğiniz bir programdır. Eğer sık sık 3D programlarıyla işiniz oluyorsa ve uzantılarını birbirleri arasında dönüştürmek istiyorsanız NCH Spin 3D Plus programını kullanabilirsiniz. Hızlı ve kolay dönüştürmenin yanı sıra tek tıkla dönüştürme, topluca dönüştürme imkanı sunar. 3 boyutlu baskı, oyun modlama ve daha fazlası için programı deneyebilirsiniz. STL, 3DS, 3DP, 3MF, OBJ ve PLY dosyaları arasında dönüştürme sağlar.

Ekleyen: Meliksah_2006


Coolutils Total Outlook Converter Pro v5.1.1.132

Coolutils Total Outlook Converter Pro Full indir

PDF veya DOC formatında bir e-posta dosyasını dönüştürmek için pek çok yol vardır. Bu işlemleri %100 doğruluk payı ile yapan Coolutils Total Outlook Converter sayesinde yüzlerce maili profesyonel bir biçimde dönüştürebilirsiniz. Outlook istemcisi ile uyumlu olarak çalışan yazılım, DOC, PDF, HTML, XHTML, TXT, TIFF, JPEG, ve EML olarak Outlook istemcisinden aldığınız postaları dönüştürebilmektedir. E-posta eklerini de yönetip dönüştürebileceğiniz program, özellikle maillerini dönüştürmek isteyenler ve bu anlamda Outlook'dan kopamayanlar için tasarlanmış.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Mgosoft XPS To PDF Converter v12.3.2

Mgosoft XPS To PDF Converter Full

Sayfa açıklama dili olarak kullanılan XPS uzantısı çoğunlukla bir veya birden fazla belgeyi tanımlamak için tercih edilmektedir. Profesyonel olarak hazırlanmış birçok belgede XPS uzantısı da yer alır. Mgosoft XPS To PDF Converter programı ile kolayca XPS uzantılı belge dosyalarını PDF formatına dönüştürebiliyoruz. Program tek pencereli arayüzden oluşmakta. Ek olarak toplu dönüştürme de yapabiliyor. 40 / 128 olarak şifreleme de yapabiliyor.


Video - Ses - Görüntü vb. dosyalarınızı dönüştürebileceğiniz, Converter türü program bölümü.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.