Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

8 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2021

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Sitemiz sizce hızlı mı?

Ekleyen: Meliksah_2006


Wondershare Recoverit Ultimate v10.0.2.7

Wondershare Recoverit Ultimate Full

Yüksek kurtarma oranı ile silinmiş kayıp verilerinizi kurtarın. Wondershare Recoverit Ultimate ile veri kurtarma, her zamankinden daha kolay, daha hızlı ve daha güvenilirdir. Verilerimizi yanlışlıkla, format sonrası, virüs bulaşması sonucu yada bilinçli olarak bilgisayarımızdan silmiş olabilir. Bu noktada, geliştirdiği programlarla ünlü Wondershare firmasının Recoverit ürününü kullanarak hızlı ve güvenli bir biçimde silinen verilerimizi kurtarabiliriz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Aidfile Recovery Software Pro v3.7.5.2

Aidfile Recovery Software Pro Full

Aidfile Recovery Software Pro, güçlü bir veri kurtarma yazılımıdır. Silinen tüm dosyalarınızı disk üzerinde bir bir tarayarak bulur ve bunları belirlediğiniz klasöre geri yüklemeye imkan tanır. EXFAT, FAT32, NTFS gibi birçok disk formatını destekler, harici ve dahili disklerinizden veri kurtarabilir. Oldukça basit bir arayüzü vardır, her kitleden amatör ve profesyonel kullanıcılara hitap eder.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


FoneLab Data Retriever v1.2.26

FoneLab Data Retriever Full İndir

Diskinizden sildiğiniz resim, video, müzik, belge vb. dosyaları kolay ve birkaç adımda tekrar geri getirmenize yarayan bir programdır. FoneLab firmasının bu kategoride birçok programı var belirtelim. FoneLab Data Retriever programına gelecek olursak basit bir arayüz bizi karşılıyor. Dahili ve harici disklerden veri kurtarabildiğiniz gibi, bu kategorideki tüm programlarda artık standart hale gelmiş olan 2 türlü (derin ve hızlı) tarama modu bulunuyor.

Ekleyen: Meliksah_2006


Starus Data Restore Pack v3.8 (x64)

Starus Data Restore Pack Full İndir (64-bit)

Yeni ve geliştirilmiş disk analizi algoritmaları içeren veri geri yükleme programı olan Starus Data Restore Pack ile silinen dosya ve klasörleri bir çırpıda bulabilir ve listeleyebilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır, UI modeli olarak Windows Gezgini'ni kullanmaktadır. Starus Data Restore Pack ile, silinen dosyalara ve klasörlere göz atmak, diske göz atmak için Windows Gezgini'ni kullanmak kadar hızlı ve kolaydır. Tarama modları, tüm disk sektörünü okuyarak bozuk, biçimlendirilmiş ve erişilemez disklerde (bellek kartları, flash sürücüler, vb.) depolanan dosyaların bulunmasına yardımcı olur.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Tenorshare UltData for Android v6.5.2.7

Tenorshare UltData for Android Full

Tenorshare UltData for Android, Android telefon veya tabletlerinizden silinen verilerinizi kurtarmaya yarayan bir başka android veri kurtarma programıdır. Kişiler, fotoğraflar, SMS, çağrı geçmişi, WhatsApp mesajları gibi 8 farklı dosya tipinde veri kurtarması yapabilirsiniz. Android SD kart ve dahili bellekte silinen verileri geri getirebilirsiniz. Android cihazınızı Wi-Fi veya USB ile bilgisayarınıza bağladıktan sonra bu programı açın. Samsung, HTC, Motorola, LG vb. tüm cihazları destekler.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


LC Technology RescuePRO Deluxe v7.0.1.9 Türkçe

LC Technology RescuePRO Deluxe Full indir (SSD)

LC Technology'nin bir başka veri kurtarma programı olan LC Technology RescuePRO ile harici disklerinizden (Micro kartlar, MMC, SD gibi kartlar) veri kurtarabilirsiniz. Örneğin hafıza kartınızdan yanlışlıkla verilerinizi sildiniz. İmdadınıza LC Technology RescuePRO programı yetişiyor. Harici disklerden veri kurtarma yaptığı için bu alanda tam performans gösteriyor. Yanlışlıkla veya bilinçi olarak sildiğiniz müzik, resim, video gibi verilerinizi kolaylıkla kurtarabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


RS Photo Recovery v5.7 (x64)

RS Photo Recovery Unlimited Edition Full

Silinen resim dosyalarını kurtarmaya yarayan bir programdır. RS Photo Recovery ile bilgisayarınızı hızlıca tarayarak silmiş olduğunuz görüntü dosyalarını kurtarabilirsiniz. Piyasada adını duyup duymadığımız neredeyse tüm resim formatlarını destekleyen yazılım bu amaçla tasarlanmış. Kendine has çalışma mantığı ve disk tarama metodu ile eğer sizde yanlışlıkla resim siliyorsanız bu programla onları kurtarmayı deneyebilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Aiseesoft FoneLab iPhone Data Recovery v10.3.8

Aiseesoft FoneLab iPhone Data Recovery - iPhone Dosya Kurtarma

iOS cihazlardan silinen verileri kurtarmak için kullanabileceğiniz basit ve kolay bir veri kurtarma programıdır. Aiseesoft FoneLab ile iPhone'dan silinen resim, video, müzik gibi dosyaların yanı sıra uygulama verileri, SMS, rehber, taslaklar gibi içerikleri de kurtarabilirsiniz. Program cihazı tam olarak tarıyor ve kurtarabileceği içerikleri listeleyerek bunları seçmenizi sağlıyor. Son olarak kurtarılacak verileri seçiyorsunuz ve kurtarma başlıyor. iOS kullanıcılarının elinin altında bulundurmasını öneririm.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Active Partition Recovery Ultimate v21.0.3

Active Partition Recovery Ultimate Full İndir

[email protected] Partition Recovery Ultimate, gelişmiş bir veri kurtarma aracıdır. Hatta piyasanın en iyilerinden birisidir diyebiliriz. Profesyonel özelliklere ek olarak, bir CD-ROM'a veya bir USB Flash sürücüsüne yazabildiğiniz ve bölümleri kurtarmak için bu CD-ROM / USB'den önyükleme yapabileceğiniz bir önyüklenebilir ISO Görüntüsü (WinPE tabanlı Active @ Boot Disk Lite) içerir. Bilinen Windows ortamından belirli dosya ve klasörleri kurtarmanın yanı sıra LastChance kurtarma modu sunar, böylece dosyaları ciddi şekilde hasar görmüş birimlerdeki imzalarıyla algılar ve kurtarır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Lazesoft Recovery Suite Professional v4.5.1.1

Lazesoft Recovery Suite Professional Edition Full

Lazesoft Recovery Suite, Windows ortamında yanlışlıkla sildiğiniz dosyalarınızı kurtarmaya yarayan bir araçtır. Kullanımı diğer dosya kurtarma programlarına oranla biraz daha kolaydır. Windows parola sıfırlama, disk imajı alma, yedekleme ve geri yükleme gibi özellikleri mevcuttur. Geniş kapsamlı profesyonel bir programdır, buyurun sizde indirin.

Sürüm Güncellendi


Bilgisayarınızdan yanlışlıkla silmiş olduğunuz verilerinizi güvenle geri getirebileceğiniz, Recovery olarak tabir edilen full sürüm programlar.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.