Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

8 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2021

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


AdBlock kullanıyor musunuz?

Ekleyen: Winchester


Autodesk AutoCAD Electrical 2022 (x64)

Autodesk AutoCAD Electrical 2022 İndir - Full - 64-bit

Elektronik plakaları çizmenize ve tasarlamanıza imkan tanıyan Autodesk AutoCAD Electrical bu alanda en ünlü yazılımlar arasında gösterilir. Tüm elektrik teknisyenlerine ve bilgisayarında elektronik proje çizimi yapanlara yardımcı olacak programımız, otomatik rapor oluşturma, 3D devre çizimi, devre simülasyonu gibi birçok özellik içeriyor.

Ekleyen: Meliksah_2006


Autodesk AutoCAD Electrical 2021 (64-bit)

Autodesk AutoCAD Electrical 2021 Full

Elektrik bileşenlerini kullanarak devre tasarlamanıza ve projenizi baştan sona yönetmenize imkan tanıyan Autodesk AutoCAD Electrical, elektriksel projeleriniz ile DWG teknolojisini birleştirerek iş akışınızı kolaylaştırıyor. Birçok alanda tercih edilen ve tüm profesyonel kullanıcılara yanıt veren Autodesk firması, yılların Autodesk AutoCAD Electrical yazılımını geliştirmeye devam ediyor. Yazılım 64 bit işletim sistemleri içindir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Autodesk EAGLE Premium v9.6.0 (x64)

Autodesk EAGLE Premium Full (64-bit)

PCB tasarımı Autodesk EAGLE Premium ile artık çok kolay. Autodesk EAGLE Premium yazılımı ile PCB tasarımı üzerine her şeyi yapın. Her mühendis için güçlü, kullanımı kolay araçlar sizi bekliyor. Modern PCB yönlendirme araçlarıyla karmaşık kart düzenlerinde hızlanın. Şematik ve PCB arasında senkronize kalan alt devreleri hızla yeniden kullanın. Elektronik şemalarınızı eksiksiz bir PCB mizanpajı ve şematik düzenleme araçları, kütüphane içeriği ve topluluk odaklı özelliklerle hayata geçirin.

Ekleyen: Meliksah_2006


PentaLogix ViewMate Pro v11.16.43

PentaLogix ViewMate Pro Full indir

Profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış güçlü bir CAM yazılımıdır. Filtreleme, ipek ekran kırpma, flaş ile çekim, katmanlı yapı, dairesel enterpolasyon, d-kodlarını değiştirebilme, diyafram listelerini birleştirme, katman hizalama, herhangi bir yere boyut ve metin girebilme, karmaşık verileri şekillendirme gibi çeşitli özellikler sunar. PentaLogix ViewMate Pro ile devrenizin neye benzeyeceğini daha fazla tahmin etmenize gerek yok, hepsini kendisi hallediyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Proteus Professional SP3 v8.9 SP0 B27865

Proteus Professional Full indir

Proteus Professional bir PCB kart tasarım programıdır. Güçlü bir render motoruna sahip bu yazılım elektrik mühendislerince tercih edilmektedir. Bu iş için dokümantasyon merkezi olarak hizmet veren ve tam projeler arasında tekrar kullanılmak üzere şablon oluşturmak için tercih edilir. Proteus Professional, popüler 35'in üzerinde hazır şematik klipler oluşturabilir. PCB devreler için PADS ASCII desteği sunar. İstek üzerine eklenmiştir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Autodesk AutoCAD Electrical 2020 64 Bit Full

Autodesk AutoCAD Electrical 2020 Full İndir (x64)

Mühendislik ve elektrik - elektronik alanlarında kullanılan bir başka Autodesk ürünüdür. AutoCAD alt yapısı ile kullanılan bu dev yazılım ile elektronik tasarımlarınızı yapabilir, devre ve baskı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kullanmasını bilmek gerek tabiki, zira eğitim seti de bulunan dev bir yazılımdan bahsediyoruz. Program sadece 64 bit destekliyor. İndireceğiniz dosya içerisinde kurulum ve aktivasyon da mevcut.

Ekleyen: Meliksah_2006


LabVIEW 2018 SP1 F3 (x86 / x64)

LabVIEW Full indir (32 - 64 bit)

LabVIEW bir sistem tasarım yazılımıdır. Mühendis ve bilim adamlarının üretkenliğini, verimliliğini hızlandırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Grafiksel arayüzünde kod mühendisleri rahatlıkla çalışabilir, şematik çizimlerini gerçekleştirebilirler. Ölçüm analizi, enstrüman kontrolü, FPGA teknolojisi, test ve doğrulama gibi birçok aracı barındırır. LabVIEW yazılımı otomasyona yepyeni bir yaklaşım getirmektedir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


ProfiCAD v10.0.2.0 Türkçe

ProfiCAD Türkçe Full indir

ProfiCAD bir elektronik diyagram oluşturma programıdır. Bu yazılım ile akış diyagramları oluşturabilir, elektronik projelerinizi bilgisayar ortamına aktarabilirsiniz. 700'den fazla sembol desteği bulunan ProfiCAD, düşük sistem gereksinimi ister. Devre çizimi ile uğraşanların kullandığı programlardan birisidir. Sürükle bırak desteği ve Türkçe dil olması nedeniyle zorlanacağınızı düşünmüyorum.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


SynaptiCAD Product Suite v20.31

SynaptiCAD Product Suite Full indir

SynaptiCAD Product Suite; diyagram akışı, Verilog simülasyonu, Verilog derleyici, Testbench zamanlama ve oluşturma programıdır. Bunlar nedir diyeceksiniz, bilen bilir diyelim. Şayet program da kullanıcısına, meraklısına özel. Elektrik mühendislerinin kullandığı söylenmiş. VHDL ve Verilog arasında çeviri yapabiliyormuş. Yine Verilog ve VHDL kodu oluşturabiliyormuş. İçerisinde profesyonel veri sayfası editörü, zamanlama diyagramı editörü ve dalga çevirme aracı bulunuyor. Proje analizinde ve devre tasarımlarınızı çizerek oluşturabilyormuşsunuz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


LTspice XVII Build 03.05.2017

LTspice XVII indir

LTspice hem öğrencilere hem de profesyonel elektronik mühendislerine basitten kompleks anahtarlama regülatörleri ve devre simülasyonları tasarlamaya yardımcı olabilir. Kullanıcılar, bu SPICE devre simülatörü yardımıyla kendi entegre devre şemalarını oluşturabilir ve test edebilirler. Dirençler, kondansatörler, endüktörler ve diyotlar, kablolar, BUS muslukları, metin kutuları, etiketler ve benzeri gibi bir devreye eklenebilen önceden tanımlanmış bileşenlerden oluşan çeşitli kütüphanelere sahiptir. LTtspice, kendi elektrik devrenizi tasarlayıp teste açacağınız güvenli bir ortam sağlar. Hızlı bir şekilde özellikleriyle ve tasarıma entegre edilebilecek çeşitli bileşenlerden haberdar olursunuz, tasarımınızın sınırsız olmasını sağlarsınız.


Elektrik bölümü okuyan öğrencilerin, profesyonellerin ve kart baskı devre işleri yapan mühendisler için paylaştığımız elektrik - elektronik programları. Bu programlar ile zamandan tasarruf edin, işlerinizi kolaylaştırın.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.