Yeni site adresimiz buyurindir.net şeklindedir.
Karanlık Mod

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2020

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Buyur-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?

Ekleyen: Meliksah_2006


Dinimizi Öğrenelim - Dini Eğitim Programı

Dinimizi Öğrenelim 2016 indir

Namaz kılmayı bilmeyenler, abdest nasıl alınır öğrenmek isteyenler, sure ve duaları incelemek isteyenler veya çeşitli dini bilgileri okumak isteyenler için hazırlanmış bir eğitim içeriği dini programdır. Dinimizi Öğrenelim 2016 eğitim programında dinimize dair birçok şeyi öğrenebilir, dini filmler izleyebilir veya dini eğitici oyunlar oynayabilirsiniz. Genel olarak çocuklara hitap eden yazılım, sunduğu yararlı ve faydalı bilgilerle ön plana çıkıyor.

Ekleyen: Meliksah_2006


DERYA v1.0 - İslami Program

İslami Bilgilenme Programı - DERYA

DERYA, Delphi alt yapısı ile hazırlanmış islami bilgilendirme programıdır. Ramazan ayına özel yapılmıştır. Program ile Kur'an-ı Kerim okuyabilir, 12 adet meale erişebilir, rüya tabirlerini inceleyebilir, hastalıklar ve ilaçlarına bakabilir veya İslami sözlüğe ulaşabilirsiniz. Tek pencereli oldukça sadece bir arayüzü mevcut, bunun yanı sıra Risale-i Nur Külliyatı ve Çevşen-ül Kebir içerisinde bulunuyor. Denemek isteyenleriniz indirip yararlanabilirler buyurun.

Ekleyen: Meliksah_2006


Çocuklar için İnteraktif Kuran Öğretim Seti

Çocuklar için İnteraktif Kuran Öğretim Seti CD'si İndir

Çocuklara Kuran-ı Kerim'i öğretebileceğiniz, eğlenceli yoldan Elif-ba öğrenebilecekleri, namaz sure ve dualarını okuyabilecekleri bir eğitim içeriğidir. Autorun ile bu interaktif CD'yi açarak çocuklarınıza eğlenceli ve kolay yoldan dini bilgileri paylaşabilirsiniz. Çeşitli oyunlara da yer verilen eğitim seti CD içinde ayrıca sesli ve yazılı anlatımın yanı sıra görsel içerikler de yer alıyor. Bol bol ekran görüntüsü attım inceleyiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


26 Adet Türkçe Tefsir Kitapları İndir

Tefsir Kitapları İndir - Toplam 26 Adet

Tefsir kitaplarının bir arada toparlanarak CHM uzantılı kitap haline getirilmiş halidir. Tek bir dosya içerisinde tam 26 adet tefsir kitapları yer almaktadır. Araştırmalarınızda, okumalarınızda son derece yararlı olacaktır. Ayrıca bazı imamların hayatlarına ve dini eserlerine de yer verilmiştir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Hafız İlhan Tok Kuran-ı Kerim Hatim Seti - 30 VCD

Hafız İlhan Tok Kuran-ı Kerim Hatim Seti 30 VCD İndir

Cüz cüz kolay anlatımları ile Hafız İlhan Tok'un Kuran-ı Kerim hatim setidir. Toplamda 30 VCD halindedir. Sırası ile açıp dinleyebilir, görsel olarak takip edebilirsiniz. Takip demişken, ok takibi ve surelerin anlamlarına bu set içerisinde yer verilmiş. Her VCD cüz halindedir, toplamda 30 cüz bulunmaktadır. Örnek olarak videodan da inceleyebilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Kuran Hazinesi Dev Arşiv İndir

Kuran Hazinesi - 141 Hafız - 3000 Adet MP3 - Dev Arşiv

Ahmed İbrahim, Cevat Faruki, Davut Kaya, Ebu Haşim, Erdal Güntay, Hamid Sinan, Hayri Küçükdeniz, İlhan Şengül, İsmail Biçer, Mustafa İsmail, Remzi Er, Tevfik Sayek, Mustafa Raad, Mustafa Cibril, İlhan Tok ve çok daha fazla hafızın yer aldığı dev arşiv paketidir. Paket içerisinde ayrıca 3000 adet sesli MP3 bulunmaktadır. Ayet, sure ve duaları inceleyerek bilgi sahibi olabilir, MP3 olarak dinleyebilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


İmam Gazali - Kalplerin Keşfi - MP3 Seti İndir

İmam Gazali - Kalplerin Keşfi - MP3 Seti - 111 Bölüm

111 bölümden oluşan, İmam Gazali'nin Kalplerin Keşfi isimli eseridir. İndireceğiniz paket içerisinde 111 bölüm bulunmaktadır. Bu bölümlerin tamamı MP3 formatındadır. Evde, yolculukta, işte heryerde dinleyebilirsiniz. Dilerseniz bilgisayarınıza yükleyin, dilerseniz telefon veya MP3 çalarınıza yükleyin. Anlatımlar tamamen Türkçe'dir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Namaz Sure ve Duaları Ezberleme Programı

Namaz Sure ve Duaları Ezberleme Programı İndir

Namaz kılarken okunan duaları ezberlemeniz için geliştirilmiş ufak bir programdır. Bu İslami program sayesinde bilgisayarınızda işlem yaparken arkaplanda namaz dualarını açıp dinleyebilirsiniz. Okunmasını istediğiniz saat aralığını belirleyebilir, ezberlemek istediğiniz sure veya duayı seçerek dinleyebilirsiniz. Serkan Güncan'ın yapmış olduğu bir program buyurun.

Ekleyen: Meliksah_2006


Ramazana Özel Seçme İlahiler

Ramazan Ayına Özel İlahiler

Ramazan ayı için derlenmiş ilahileri barındıran pakettir. Paket içerisinde bir adet video bulunmakta. Videoyu medya oynatıcınız ile birlikte açarak ramazan ilahilerini sırasıyla dinleyebilirsiniz. Ramazan ayına özel paylaşımdır.

Ekleyen: Meliksah_2006


Fatih Çollak Kuran-ı Kerim Hatmi Şerif DVD Seti İndir

Fatih Çollak Kuran-ı Kerim Hatim Seti İndir

Fatih Çollak ve İsmail Biçer'in Kuran-ı Kerim hatim etme setidir. Set içerisinde 30 cüz, 1 adet de dua bulunmaktadır. Boyutu hayli yüksektir, görsel olarak sıralı cüz videolarından takip ederek Kuran-ı Kerim'i hatim edebilirsiniz.


Bu bölüm, Yüce dinimiz İslam'ın daha kolay öğrenilmesi için hazırlanmış program ve dökümanları içerir.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.