Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

8 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2021

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Windows 11 Hakkında

Ekleyen: Meliksah_2006


Wise Disk Cleaner v10.6.1.796 Türkçe Katılımsız

Wise Disk Cleaner Katılımsız Türkçe

Disk birleştirme ve temizleme işlemlerini bir arada sunan, boyutu ile "Aman Allah'ım" dedirten bir program. Wise Disk Cleaner ile diskinizideki gereksiz dosyaları tek tıkla tarayarak temizleyebilir, bunun yanı sıra disk birleştirmesi yapabilirsiniz. Disk birleştirmesi dediysem tam ve normal birleştirme modları bulunuyor. Sistemi zayıflatan, performansını düşüren Windows kurulum dosyaları geçmişini, yardım dosyalarını, temel ön belleği ve bunun gibi gereksizleri temizleyerek hem diskte yer açıyor, hem de sistemin performansına olumlu etki etmiş oluyorsunuz. Türkçe dil desteği var ancak ben böyle dandirik bir dil yaması görmedim.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


TeamViewer v15.20.6.0 Türkçe Katılımsız

TeamViewer Katılımsız Türkçe İndir

TeamViewer, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uzak masaüstü bağlantı programıdır. Program ile kendinize göre kişi listesi oluşturabilir ve bilgisayarları açıldığı anda bağlantı kurabilirsiniz. Türkçe olarak kullanabileceğiniz yazılım ile yapamayacağınız şey yok. Uzaktan görüntülü görüşmeler, toplantılar hazırlayabilir, karşılıklı yazılı olarak sohbet edebilirsiniz. Son sürümüne geçiş yapan programın arayüzü ve hızı oldukça geliştirilmiş, tavsiyemdir bilgisayarınızda mutlaka bulunsun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Skype v8.74.0.152 Türkçe Katılımsız

Skype Türkçe Katılımsız

Skype, görüntülü görüşmeler yapabileceğiniz küçük ve ücretsiz bir araç. Türkçe olarak kullanım imkanı tanıyan program bildiğiniz üzere MSN Messenger'in yerine geçti ve artık görüşmeler sadece Skype üzerinden yapılabiliyor. Sürekli bilgisayarınızda bulunması gereken araçlardan birisidir diye düşünüyorum, genellikle bir görüşmede size Skype adınızı sorarlar ve karşı kişi sizi eklemek için istek gönderir, kabul edersiniz ve görüşme başlar. Kurulum katılımsızdır, gereksiz güncellemeler ve başlangıçta çalıştırılması kapatılmıştır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Simple DNSCrypt v0.7 Katılımsız İndir

Simple DNSCrypt Katılımsız indir

Simple DNSCrypt, DNS sorgularınızı şifrelemek ve güvenli hale getirmek için 3. tarafların DNS trafiğini izleyerek gizliliğinizi istila etmesini önleyen dnscrypt-proxy'yi yapılandırmak için güçlü bir yönetim aracıdır. Adından da anlaşılacağı üzere Simple DNSCrypt yazılımının kullanımı son derece basittir ve teknik bilgi gerektirmez. Program, DNS sorguları için localhost kullanmak ve sorguları güvenli proxy sunucusu yoluyla yönlendirmek için ağ kartınızı otomatik olarak yapılandıracaktır. Diğer özellikleri ise, isteğe bağlı günlüğe kaydetme, tümleşik proxy listesi güncellemeleri, alan adı kara liste oluşturma ve diğer bilgisayarlar için ağ geçidi olarak işlev gören seçenekleri içerir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


FortiClient VPN v7.0.0.29 Katılımsız

FortiClient VPN indir Full Katılımsız

Gelişmiş özelliklere sahip bir VPN yazılımıdır. FortiClient VPN ile SSL ve IPSec protokollerini kullanarak VPN bağlantısı yapabilir, kullanabilirsiniz. VPN bilgilerini programa tanımlamanız yeterlidir. Birçok özelleştirme imanı sunan FortiClient VPN, iş yerleri ve kurumsal ağlarda kullanılan VPN yazılımlarından sadece birisidir. Kurulumu da katılımsız olup, hızlıca masaüstüne otomatik kısayol atacaktır.

Ekleyen: Winchester


CareUEyes Pro v2.1.2.0 Katılımsız Türkçe

CareUEyes Pro Türkçe Full Katılımsız İndir

Gözlerinizi korumak için otomatik olarak renk / parlaklık / kontrast ayarlaması yapan CareUEyes Pro ile eğer sık sık gözleriniz yoruluyorsa buna bir çözüm bulabilirsiniz. Windows 10'da halihazırda gelen gece moduna benzer bir şekilde daha fazla ayar yapmanıza imkan tanıyarak sizde görüntü ışık ayarlamanızı yapabilirsiniz. Yazılım Türkçe dildedir. Katılımsız olarak kurulum gerçekleşir. Ayrıca otomatik saatlere göre renk ayarlaması da yapabilmektedir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Internet Download Manager v6.39 B2 Katılımsız

Internet Download Manager Katılımsız indir

Popüler dosya indirme programı Internet Download Manager yada kısaca IDM programı ile dosyalarınızı süratle indirebilirsiniz. İnternet bağlantı hızınızı sonuna kadar kullanan program, bağlantıyı bölerek paralel indirme mantığını kullanıyor. Yıllardır birçoğumuzun bilgisayarından eksik olmayan IDM, yeni sürüm güncellemesi ile birlikte çeşitli chrome ve firefox hatalarını düzeltti, video yakalama aracını geliştirdi. Umarız artık yeni sürümü çıkmaz da bizde stabil bir biçimde kullanabiliriz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


IObit Driver Booster Pro v8.6.0.522 Türkçe  Katılımsız

IObit Driver Booster Pro Full Türkçe Katılımsız indir

Daha önce programın kurulumlu versiyonunu paylaşmıştık, bu da katılımsız sürümüdür. IObit Driver Booster Pro ile sisteminizdeki tüm sürücüleri yükleyebilir, güncelleyebilir veya yedek alıp geri yükleyebilirsiniz. Program bu konuda size büyük kolaylık sağlamaktadır. Yıllardır alışıla gelmiş kırmızı-siyah arayüzü ile program sizi adeta içerisine çekiyor. IObit görsel işini çok iyi biliyor. Eğer sürücüleriniz için bir program arıyorsanız IObit Driver Booster Pro yazılımını indirip deneyebilirsiniz buyurun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Foxit Reader v11.0.0.49893 Türkçe Katılımsız

Foxit Reader Türkçe Katılımsız İndir

Pratik bir PDF okuma yazılımı arıyorsanız hiç dev programlara gerek kalmadan Foxit Reader'ı deneyebilirsiniz. Katılımsız sürümü ile birlikte programın kendi içerisindeki reklamları, arkaplan hizmetleri kapatılmıştır böylece çok daha hızlı ve seri kullanabilirsiniz. Genel olarak PDF dosyalarını Foxit Reader ile birlikte açabilir, belge üzerine kendi yorumlarınızı veya işaretlemelerinizi ekleyebilirsiniz. Denemenizde yarar var. Kurulum katılımsız olup 1 dakikaya otomatik kurulum gerçekleşir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


WinRAR v6.02 Türkçe Katılımsız

WinRAR Türkçe Katılımsız indir

Her bilgisayarın bel kemiği olarak nitelendirilen Winrar programının şuan için en güncel sürümü 5.20 final versiyonunun katılımsız ve Türkçe sürümüdür. Her bilgisayarda mutlaka bulundurulması gereken araçlardan birisidir hatta format sonrası kurulacak ilk programdır. Buradaki katılımsız sürümünü indirerek hem eski sürümünüzü hemde arşivinizi güncelleyebilirsiniz. Tavsiye ederim, buyurun indirin.

Sürüm Güncellendi


Katılımsız olarak müdahale gerektirmeden bilgisayarınıza kurulabilen programlar.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.