Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

8 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2021

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


AdBlock kullanıyor musunuz?

Ekleyen: Winchester


Icecream PDF Editor Pro v2.52

Icecream PDF Editor Pro Full

PDF dökümanlarınızı kolaylıkla düzenlemek için bir program arıyorsanız Icecream PDF Editor Pro tam size göre bir yazılım. Bu ufak araç ile PDF belgelerinizi kolaylıkla açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Metin ve şekil ekleme, filigran koyma, boyama, çizme, mevcut içeriği silme gibi birçok işlemi yapabilirsiniz. Devasa araçlara gerek kalmadan işlemlerinizi hızla halledebilirsiniz. Icecream firmasının PDF için birçok yazılımı sitemizde yer alıyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


NCH PicoPDF Plus v2.14

NCH PicoPDF Plus Full

Basit bir biçimde PDF dosyası düzenlemek ve içerisinde yazı vs. eklemek için geliştirilmiş bir programdır. NCH PicoPDF Plus ile PDF belge içerisinde kendi dahilinde bulunan metin editörünü kullanarak yazı ekleyebilirsiniz. Ayrıca görsel de ekleyebilmeniz mümkün. PDF içine hızlıca yazı resim ekleyeyim bir iki konum değiştireyim diyorsanız işinizi görür bu program.

Ekleyen: Meliksah_2006


PDF Annotator v8.0.0.829

PDF Annotator Full

PDF Annotator ile doğrudan PDF döküman belgelerinizde herhangi bir PDF sayfasını açarak düzenleme işlemleri yapabilir, ve açıklamalar ekleyebilirsiniz. Düzenlediğiniz belgelerinizi daha sonra tekrar PDF olarak kaydedebilirsiniz. Dilerseniz PDF dökümanlarınızı yine PDF Annotator ile e-posta olarak gönderebilirsiniz. Programda çok basit bir kullanıcı arayüzü bulunuyor. Minimal bir tasarıma sahip ve sürükle - bırak desteği sunuyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


CoolUtils Total PDF Converter v6.1.0.73

CoolUtils Total PDF Converter Full indir

Coolutils Total PDF Converter, ismi üzerinde bir PDF dönüştürme yazılımıdır. Program ile csv, html, doc, txt, excel, tıff vb. uzantılardaki dosyalarınızı PDF'ye, aynı şekilde PDF dosyalarınızı yine bu uzantılara dönüştürebiliyorsunuz. Coolutils Total PDF Converter kolay kullanım ve basit bir arayüz sunuyor. PDF dönüştürme konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde. Alternatifleri de sitede mevcut.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Master PDF Editor v5.7.91 Türkçe

Master PDF Editor Türkçe Full indir

Master PDF Editor programı ile PDF düzenleyebilir, oluşturabilir, şifreleyebilir, dönüştürebilir ve birleştirebilirsiniz. Belirtmek gerek, Master PDF Editor PDF konusunda komple çözüm sunan programlardan birisi. Yazılım PDF ve XPS dosyalarını JPG, TIFF, PNG, BMP gibi formatlara dönüştürebiliyor. Artı olarak Türkçe dil destekliyor bu yüzden kullanırken zorlanmazsınız. Arayüz açısından basit ve amacına uygun bir program buyurun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Foxit Reader v11.0.1.49938

Foxit Reader Son Sürüm indir

Foxit Reader; ücretsiz, hızlı ve kaliteli bir PDF yazılımıdır. Gereksiz ve ihtiyaç duymadığınız hiçbir özelliği yoktur. Program ile PDF belgelerinizi görüntüleyebilir ve hızla yazdırabilirsiniz. Yani öyle Adobe Acrobat'ı indireyim, arkaplanda güncellemesi ile uğraşsın internetimi sömürsün, açılışta ekranı gelsin yükleniyor desin vesaire durumlar Foxit Reader'de yok. PDF belgelerinizi hızla görüntüleyin ve yazdırın. Olay budur buyurun.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Infix PDF Editor Pro v7.6.2

Iceni Technology Infix PDF Editor Pro Full indir

Program ismi üzerinde PDF düzenlemeye yaramaktadır. Alışıla gelmiş diğer PDF programlarında olduğu gibi Infix PDF Editor Pro yazılımında da PDF düzenleme, biçimlendirme, oluşturma, görüntüleme vb. işlemleri yapabiliyorsunuz. Arayüz bakımından basit görünüyor. Program ile beraber açtığınız iki belge arasında kopyala - yapıştır işlemlerini yapabiliyor, bir veya daha fazla PDF döküman içerisinde arama yapabiliyorsunuz. Ayrıca dilediğiniz herhangi bir belgeden PDF döküman oluşturabiliyorsunuz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Adobe Acrobat Pro DC 2021.001.20155 Türkçe

Adobe Acrobat Pro DC Full indir

PDF oluşturma, PDF düzenleme, birleştirme ve sıkıştırma gibi çeşitli PDF işlemlerinde kullanılan, Adobe firmasının üretmiş olduğu profesyonel bir PDF yönetim yazılımıdır. Standart Adobe Acrobat Reader'a göre onlarca yeni özellik sunan yazılım Windows 10 uyumlu hali ile dikkat çekiyor. HTML içeriklerinizi PDF'ye dönüştürebilir, form ve imza gibi içerikler ekleyebilir, PDF belgesini tamamen açıp düzenleyebilir, Word, Excel yada PowerPoint sunum formatlarına dönüştürebilirsiniz. PDF dosyaları ile çok uğraşanların imdadına koşan harikulade bir yazılım.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Solid PDF/A Express v10.1.11528.4540

Solid PDF/A Express Full İndir

Solid PDF/A Express, PDF / A tipi arşivleme için oluşturma, dönüştürme ve doğrulama yazılımıdır. Yazılımın temel amacı size taramalardan veya görüntülerden PDF'leri arşivleme, düzenleme ve oluşturmayı sağlamaktır. Sezgisel ve kapsamlı bir yazılım çözümüdür. PDF'e veri tarayın. Kağıt belgeleri arşivlenebilir PDF / A belgelerine dönüştürün. OCR metin katmanı sayesinde aranabilir belgeler elde edin.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Solid PDF Tools v10.1.11528.4540

Solid PDF Tools Full İndir

Solid PDF Tools, Solid Documents firmasının birçok mükemmel PDF dönüştürme ve oluşturma ürününden biridir. Solid PDF Tools ile PDF belgelerini HTML ve diğer uzantılara dönüştürebilirsiniz. PDF'yi biçimlendirilmiş W3C uyumlu XHTML'ye dönüştürmek için gelişmiş belge yeniden oluşturma özelliğini kullanın. Metin içeriğini PDF'den çıkarmak için gelişmiş yeniden belge oluşturma özelliğini kullanın. Üstbilgileri ve altbilgileri kaldırın.

Sürüm Güncellendi


İşi gücü PDF belge, döküman olanların derdine deva olan kategorimiz. PDF programları kategorimizde aradığınız PDF yazılımını bulabilir ve üzerinde işlemler yapabilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.