Kırık linklere lütfen yorum yapınız. En kısa sürede güncellenecektir.
Karanlık Mod

8 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2021

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Buyur-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?

Ekleyen: Meliksah_2006


App Builder 2021.56 (x64)

App Builder Full indir (64-bit)

HTML5 türünde uygulama oluşturabileceğiniz, başarılı ve kolay bir programdır. Program ile HTML5 şeklinde çeşitli uygulamalar yapabilirsiniz. Örneğin bir kamera uygulaması, hesap makinesi tarzında şeyler oluşturabilirsiniz. İçerisinde bulunan 20'den fazla hazır örneği kendinize göre düzenleyebilir, yayın edebilirsiniz. Program ayrıca güzel bir çalışma ortamı sunuyor. Kullanımı için bir kod bilgisi gerektirmiyor. İsterseniz görsel olarak da uygulamanızı tasarlayabilirsiniz. Buna istinaden, pencere bölmesi sayesinde hem kod hem de görsel alanda çalışabilmek mümkün. Programı ben de kurdum, kurcaladım. İçindeki örneklere bakınarak, birkaçını kurcalayarak çözebilirsiniz. Yine ip uçları da bulunuyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


TablePlus v4.2.12 B176

TablePlus Full

MySQL, PostgreSQL ve daha birçok veri tabanını destekleyen bir veri tabanı yönetim programıdır. Yerleşik SSH özelliği sayesinde TablePlus ile doğrudan veri tabanı sunucunuza bağlantı kurabiliyor ve gerçek zamanlı olarak düzenleme, yedekleme ve geri yükleme gibi işlemleri yapabiliyorsunuz. Uzun zamandır MAC platformunda olan yazılım, şuan Windows bilgisayarlar için de indirilebilir durumdadır buyurun.

Ekleyen: Winchester


JP Software CMDebug v28.01.14

JP Software CMDebug Full

CMDebug, entegre grafik IDE ile toplu komut dosyalarınızı oluşturmanıza ve hatalarını ayıklamanıza olanak tanır. CMDebug, sekmeli düzenleme pencereleri ve tek adımlı, kesme noktaları, sözdizimi renklendirme, araç ipuçları, yer imleri ve sekmeli değişken ve izleme pencereleri içeren gelişmiş bir hata ayıklayıcı içerir. Windows CMD programlaması hiç bu kadar kolay ve güçlü olmamıştı!

Ekleyen: Winchester


NCH ClickCharts Pro v6.09

NCH ClickCharts Pro Full

Diyagram oluşturabileceğiniz bir programdır. Ülkemizde liselerde programlama derslerinde kullanılan Flowchart programına benziyor diyebiliriz NCH ClickCharts Pro için, zira mantıkları aynı. Program ile akış diyagramları oluşturabilir, programlama becerilerinizi diyagramlar üzerinde göstererek anlatımlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda size mantık konusunda da çeşitli destekler sunabilir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Scientific Toolworks Understand v6.0.1077

Scientific Toolworks Understand Full (x86 / x64)

Understand, statik kod analiz aracıdır. Program ile sıfırdan inşa edilmiş bir IDE arayüzüne ulaşacaksınız. Çeşitli programları, uygulamaları veya araçları Understand ile açarak ilgili kaynak kodlarına bakabilirsiniz. Ters mühendislik ve Decomplie denilen işlemleri yine Understand ile yapabilirsiniz. Bu programı, dünya çapında 20.000'den fazla mühendisin kullandığı tahmin ediliyor. Kodları bağımsız analiz aracı ile tarayabilir, editörü ile düzenleyebilir, çeşitli diller arasında geçiş yapabilir, grafiksel ve istatistiksel olarak verilere göz atabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Winchester


Sublime Text 4 B4113

Sublime Text Full (x64)

Kod yazanlar için geliştirilmiş güçlü özelliklere sahip bir metin editörüdür. Dahilinde bulunan kısayol tuşları ile Sublime Text sayesinde kodlarınızı yazarken hem zamandan tasarruf edebilir hemde kısayolları kullanarak odaklanma gücünüzü artırabilirsiniz. Çoklu seçimler, komut paleti, dikkat dağınıklığını engellemek için görünümler, metin renklendirme gibi birçok özellik barındırıyor. Ayrıca tüm programlama / tasarım dillerini destekliyor.

Ekleyen: Winchester


TablePlus v4.2.3 B174

TablePlus Full

Modern bir veri tabanı yönetim programıdır. Kendine özgün tasarımı ve kullanım kolaylığı ile MySQL, PostgreSQL ve diğer veri tabanlarını kolaylıkla yönetebilir, düzenleme ve canlı işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Yerleşik SSH erişim altyapısı bulunduran yazılım, kısayol ve hızlı erişim menüleri ile size zamandan tasarruf sağlıyor. Eğer veri tabanı yönetim programı arıyorsanız TablePlus yazılımını deneyebilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Emurasoft EmEditor Professional v20.9.2

Emurasoft EmEditor Professional Full

Emurasoft EmEditor Professional, programlama, geliştirme ve çoğunlukla kod yazmak ile uğraşanların tercih edebileceği başarılı bir metin editörü. Geniş eklenti (plugin) desteği sunan Emurasoft EmEditor Professional özellikle büyük boyutlu metinleri hızla açabiliyor. Bu da kendi alanında onu en üst sınıf yazılımlardan birisi haline getiriyor. Java, Bat, C#, Ruby, C++, CSS, HTML, Ini, jаvascript, SQL, JSP, Pascal (Delphi), Perl, PerlScript, PHP, Python, TeX (LaTeX), VBScript, WindowsScript, XML, x86 Assembler, vb. dosya türlerini açabiliyor. Dosya içerisinde serial eklidir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Notepad++ v8.1.1 Türkçe

Notepad++ Türkçe indir

Notepad++, Windows'un not defteri aracına mükemmel bir alternatif olmaktan çok daha öte bir yazılımdır. Web geliştirici ve programcıların da sıklıkla kullandığı yazılımlar arasındadır. Program ile PHP, CSS, HTML, C+, C# gibi daha onlarca uzantıyı açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Alanında en çok kullanılan programlardan birisidir. Türkçe dil desteklidir ve açık kaynak kodludur. Kod renklendirme gibi güzel özellikleri vardır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Text Editor Pro v12.0.0

Text Editor Pro indir

Text Editor Pro, 50'den fazla komut dosyası için sözdizimi vurgulama sunan kapsamlı ve kullanımı kolay bir metin düzenleme aracıdır. İsminde pro olduğuna bakmayın ücretsizdir. C ++, COBOL, DOT Graph Drawing, DSP, DWScript, Fortran, Foxpro, Java, Perl, Python, Ruby SQL ve çok daha fazlası gibi 50'den fazla programlama dilini destekler. Tek başına bu özellik, Text Editor Pro'yu neredeyse tüm programcılara hitap edebilecek paha biçilmez bir araç haline getirir ve ücretli muadilleri arasında ön plana çıkarır. Sekmeli çalışma, renklendirme, hızlı düzenleme, ön izleme gibi pek çok özelliği bulunuyor.

Sürüm Güncellendi


Windows üzerinde kullanabileceğiniz, programlama ve geliştirme araçları bu kategoride. Eğer programcıysanız yada meraklısıysanız işinize yarayacak onlarca yazılım bulunuyor.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve yöneticilerimizin hiçbir dosyası / içeriği sunucumuzda barındırılmamaktadır. Tamamı internet üzerinde paylaşıma açık içeriklerdir. Platformumuz tüm paylaşımlara açıktır. DMCA / Telif ve yasal konular için bizlere mail adresimizden; "iletisim[at]buyur-indir.com" adresinden ulaşınız. Uyarınızdan itibaren ilgili içerik / içerikler 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.