Yeni site adresimiz buyurindir.net şeklindedir.
Karanlık Mod

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2020

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Buyur-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?

Ekleyen: Meliksah_2006


Axure RP Pro Enterprise Edition v9.0.0.3704

Axure RP Pro Enterprise Edition Full indir

Web sitesi şablonu tasarlama programıdır. Program ile kafanızdaki HTML şablonunu oluşturabilir, ardından kodlama kısmına geçebilirsiniz. Programı Webmaster dediğimiz kesimin yanı sıra, site yapımından anlamayan ve derdini tasarımcıya anlatamayan arkadaşlar da kullanabilirler. Axure RP Pro ile bir şablon oluşturup kafanızdaki şekli oluşturabilir, bunu HTML yaparak tasarımcıya yollayabilirsiniz mesela. 32 ve 64 bit uyumludur.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Navicat for SQLite v15.0.17

Navicat for SQLite Full

Navicat for SQLite, SQLite veritabanı yönetimi ve geliştirme için eksiksiz bir işlev kümesi sağlayan güçlü ve kapsamlı bir SQLite arayüz yazılımıdır. SQLite iş akışınızı ve üretkenliğinizi optimize eder. Hızlı ve güvenli bir şekilde bilgi oluşturabilir, organize edebilir, erişebilir ve paylaşabilirsiniz. Kesintisiz veri tabanı aktarım aracı, tam olarak SQLite dosyalarınız üzerinde söz sahibi olmanızı sağlar. Ek olarak kendinize özgün SQL ifadeleri oluşturabilirsiniz. Zira program kod parçacıklarını tamamen destekliyor.

Ekleyen: Meliksah_2006


Navicat for SQL Server v15.0.17

Navicat for SQL Server Full

SQL Server yönetimi için kullanılan Navicat for SQL Server, veritabanı yönetimi ve geliştirmesi için size tamamen grafiksel bir ortam sunar. Tüm veritabanı nesnelerini hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun, düzenleyin ve silin ya da SQL sorguları ve komut dosyaları yürütün. Herhangi bir yerel / uzak SQL Server'a bağlanın ve Amazon RDS ve SQL Azure gibi bulut veritabanlarıyla uyumlu olarak çalışın.

Ekleyen: Meliksah_2006


Navicat for PostgreSQL v15.0.17

Navicat for PostgreSQL Full İndir

Navicat for PostgreSQL, PostgreSQL veritabanı geliştirme için kullanımı kolay bir grafik aracıdır. Basit SQL sorguları yazmaktan karmaşık veritabanları geliştirmeye kadar, Navicat for PostgreSQL, PostgreSQL veri tabanına yeni başlayanlardan deneyimli geliştiricilere kadar geniş bir kullanıcı yelpazesini barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Yerel / uzak PostgreSQL sunucularına bağlanın ve Amazon Redshift, Amazon Aurora, Amazon RDS ve Google Cloud gibi bulut veritabanlarıyla ve tüm PostgreSQL veritabanı nesneleriyle uyumlu çalışın.

Ekleyen: Meliksah_2006


Navicat for Oracle v15.0.17

Navicat for Oracle Full

Adından da anlaşılacağı üzere, firmanın Oracle veri tabanlarının yönetimi ve düzenlenmesi için geliştirmiş olduğu bir başka programdır. Navicat for Oracle sunduğu SSH tüneli oluşturma ve SSL bağlantılarını desteklemesi ile gelişmiş güvenli bağlantı sunuyor. Uzaktaki veya lokal bilgisayarınızdaki Oracle veri tabanlarını yöneterek zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Daha istikrarlı ve güvenli bağlantı seçenekleri sunuyor.

Ekleyen: Meliksah_2006


Navicat for MySQL v15.0.17

Navicat for MySQL Full

Gelişmiş özellikleri ile tam anlamıyla bir MySQL yönetim yazılımıdır. Navicat for MySQL ile tablo tasarımcı aracını kullanarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Verilerinizi daha anlaşılır bir biçimde listeleyebilir, boyutlandırabilir, sıralayabilir, birden fazla MySQL veri tabanı arasında senkronizasyon işlemi yapabilirsiniz. Yeni sürümü ile birlikte ufak tefek hataları düzeltilmiş, ek olarak MySQL 5 desteği getirilmiş.

Ekleyen: Meliksah_2006


Navicat for MongoDB v15.0.17

Navicat for MongoDB Full

MongoDB türü veri tabanlarınızı yönetmek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Sezgisel MongoDB motoru sayesinde iş akışınızı hızlandıracak araçlara birkaç tıklama ile ulaşabilmeniz mümkün. Smart analiz aracı, kolay sorgu düzenleyici, manipülasyon aracı, kesintisiz veri tabanı taşıyabilme, DB senkronizasyonu gibi birçok özelliği Navicat for MongoDB yazılımında bulabilmek mümkün.

Ekleyen: Meliksah_2006


Navicat for MariaDB v15.0.17

Navicat for MariaDB Full İndir

Navicat for MariaDB yazılımı MariaDB türü veri tabanları için, MariaDB veritabanı yönetimi ve geliştirme için gelişmiş bir ortam sağlar. Navicat for MariaDB ile kesintisiz olarak veri taşıyabilir, birleştirebilir, senkronize edebilirsiniz. Şayet bu firmanın tüm veri tabanları için özel olarak geliştirdiği yazılımlar yer alıyor. Örneklendirme ve manipülasyon aracı ile ODBC'den MariaDB'ye veri aktarmak içerdiği sihirbaz sayesinde çok kolay bir hal alıyor.

Ekleyen: Meliksah_2006


Navicat Essentials Premium v15.0.17

Navicat Essentials Premium Full

MySQL, MariaDB, SQL Server, PostgreSQL, Oracle ve SQLite veritabanları için kullanabileceğiniz başarılı bir veri tabanı yönetim yazılımıdır. Tamamen yenilenen motoru sayesinde duyarlılığı artırılmıştır ve böylece veri tabanı geliştirme işlemleriniz daha kolay hale getirilmiştir. Verimlilik artırıcı birçok özelliğinin yanı sıra desteklediği veri tabanları sayesinde kompak bir çalışma alanı sunuyor. Navicat Essentials Premium ile birden fazla veri tabanı türüyle aynı anda çalışabiliyorsunuz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Navicat Premium v15.0.17

PremiumSoft Navicat Premium Enterprise Full (x86 / x64)

MySQL, mariadb, SQL Server, Oracle, PostgreSQL ve SQLite veri tabanlarına bağlanıp bunlarla çalışmanızı sağlayan bir veri tabanı yönetim yazılımıdır. Olaylar, tetikleyiciler, görüntü ediciler, fonksiyonlar gibi pek çok detayı yönetmenizi sağlayan Navicat Premium Enterprise, SQL format ve kodlama ile çalışanların tercih edip kullanabileceği türden. Geliştiriciler, profesyoneller ve amatörler tarafından tercih edilebilir. Nesne tasarımcısı, tablo görüntüleyici, SQL oluşturucu ve düzenleyici gibi pek çok araç sunar.

Sürüm Güncellendi


Webmaster'ların çokca kullandıkları ve bu işe yeni başlayanlar için gerekli programlar bu bölümde.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.