Yeni site adresimiz buyurindir.net şeklindedir.
Karanlık Mod

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2020

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Racaty linklerinden memnun musunuz ?

Ekleyen: Meliksah_2006


1971 Project Helios

1971 Project Helios Full PC (GOG)

1971 Project Helios, modern savaş askeri taktiklerini ve yakın dövüşleri birleştiren sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Ateşli silahlar ve araçların yanı sıra çatışmalar ve düşmanlıkların sonu yok ve korkunç dondurucu soğuk, yolundaki dostları ve düşmanları yok ediyor. Sekiz karakter ortak bir amaç için güçlerini birleştirmek zorundadır: büyük bir stratokrasi tarafından kaçırılan önemli bir bilim adamı bulmanız gerekiyor. Yol boyunca akıncı saldırılarından kaçınmak, askeri karargahı araştırmak ve tehlikeli bir anti-teknolojik dini tarikat alanına girmek zorunda kalacaksınız.

Ekleyen: Meliksah_2006


Europa Universalis IV: Emperor (PC / Full / CODEX)

Europa Universalis IV: Emperor İndir (CODEX)

Ünlü strateji oyunları serisi sunan Europa Universalis'ın 4.bölümü "Emperor" oyunudur. Europa Universalis IV: Emperor gerçek zamanlı ve sıra tabanlı bir strateji oyunu ortamı sunar. Oyunda kendi milletinizi seçerek giriş yapıyorsunuz. Bu tarz strateji oyunlarında en sevdiğim, en başta öğretici modunun bulunmasıdır. Oyunun öğretici modunu oynayarak çok kısa sürede çözebilir ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Empire Earth Gold Edition (PC / Full / GOG)

Empire Earth Gold Edition indir (GOG)

500.000 yıllık insanlık tarihi ile yeni başlayan bir medeniyetin kaderini kontrol edin. Yetersiz başlangıçlardan Dünya'ya hükmedebilecek bir imparatorluk kurmak için çevrenizdeki doğal kaynakları kullanmalısınız. Fakat üstünlüğe yükselişiniz tartışmasız olmayacak. Tarih boyunca olduğu gibi, rakip medeniyetler yolun her adımında size karşı çıkacaklardır. Medeniyetiniz tarih boyunca ilerledikçe yeni teknolojiler, binalar ve silahlar kullanılabilir hale gelir. Ancak, ilerlemenin mutlaka başarı anlamına gelmediğini unutmayın.

Ekleyen: Meliksah_2006


Victoria Complete indir (PC / Full / GOG)

Victoria Complete Full (GOG)

Victoria oyunu strateji türünün bir başka örneklerini, Complete Edition dediğimiz versiyon altında sunuyor. 2 saatten fazla kaliteli müzikler eşliğinde, oyunda kendinizi tam olarak tahtın kralı gibi hissediyorsunuz. Gerçek zamanlı strateji oyunu olan Victoria, Europa Universalis ve Hearts of Iron'ın yapımcı ekibi tarafından geliştirildi. 2.800'den fazla il içeren oyunda küresel dev haritayı kendiniz deneyimleyin.

Ekleyen: Meliksah_2006


Lords of the Realm: Royal Edition (PC / Full / GOG)

Lords of the Realm: Royal Edition indir (GOG)

1262 yılında terk edilen İngiliz tahtı için 5 farklı aday kavga ediyor. Taht kavgalarının ediliği döneme işaret edilen Lords of the Realm: Royal Edition, rakiplerinizin sınırlarını kendi sınırlarınıza katacağınız bir başka strateji oyunudur. Destansı çatışmalar, birbirinden farklı yapı ve binalar, güçlü askerler ve askeri cephaneler, geniş haritalar ve uzun oynanış süresi ile Lords of the Realm: Royal Edition sizlerle.

Ekleyen: Meliksah_2006


Sengoku Tek Link indir (PC / Full / GOG)

Sengoku Full Oyun indir (GOG)

Strateji sevenler için bir başka oyun Sengoku sizlerle. 16.yüzyıl Japonya dönemlerine geçen Sengoku oyununda Japon asilzade lordu olarak görev alıyorsunuz. Kendi klanınızı kurarak oyunda rant elde ediyor ve sınırlarınızı genişletiyorsunuz. 350'den fazla bölgeye ayrılmış Japonya'ya hükmedeceğiniz Sengoku oyunununda iyi eğlenceler ve kolaylıklar dileriz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Tales from Candlekeep: Tomb of Annihilation

Tales from Candlekeep: Tomb of Annihilation Full (SKIDROW)

Ölümcül Chult yarımadasında, maceraperest bir parti grup, ölüm lanetinin nedenini bulmak ve tersine çevirmek için tehlikeli ormanlar, labirentler ve zindanlardan geçmelidir. Görev boyunca birçok tehlikeli zorlukla ve ölümcül düşmanla yüzleşmek için dört maceracıdan biri veya daha fazlası olarak oynamayı seçin. Tales from Candlekeep: Tomb of Annihilation korku ve RPG türünün stratejiniz ile bütünleştiği bir oyun. 2017 yılında piyasaya çıkmış ve bu türü sevenler için önerilebilir.

Ekleyen: Meliksah_2006


Iron Danger indir (Full / PC / GOG)

Iron Danger Full (GOG)

RPG ve strateji ögelerinin birleşimi ile ortaya çıkmış, taktik strateji oyunudur. Iron Danger, çeşitli karakterlerden oluşan dev bir kadroya sahiptir. Oyunda kendi koloninizi kurmanın heyecanını yaşıyorsunuz. Bunun yanı sıra zamana dayalı kontrole de sahipsiniz. Yani zamanı kontrol edebiliyorsunuz. Kaynakları toplayarak dikkatlice kullanmalı, koloninizi düşmanlara karşı savunmalısınız.

Ekleyen: Meliksah_2006


Strategic Mind: Blitzkrieg Full PC

Strategic Mind: Blitzkriegn Full İndir (GOG)

2.Dünya Savaşı sıralarında geçen, aksiyon dolu sahneler barındıran, sıra tabanlı bir strateji oyundur. Strategic Mind: Blitzkrieg oyununun ekran görüntülerine baktığınızda, oyunun nasıl bir grafik sunduğunu daha iyi görebilirsiniz. Oyunda jara savaşlarında komutanlık yaparak kara, hava ve deniz kuvvetlerine komuta etme fırsatınız olacak. Tüm ünitelerin detaylı modelleri, gündüz / gece döngüsü ve hava efektleri ile UE4 motoru tarafından getirilen modern 3D grafikler Strategic Mind: Blitzkrieg oyununda sizleri bekliyor.

Ekleyen: Meliksah_2006


Through the Ages Full

Through the Ages Full PC indir (GOG)

Strateji türünün farklı örnekleri gelmeye devam ediyor. Through the Ages oyunu da bunlardan birisi. Güçlü bir medeniyet kurmak için yüzlerce içerik sizi bekliyor. Through the Ages oyununda zafere giden tüm yolları keşfedin. Kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde yönetin. Komik ve ilgi çekici bir öğretici ile oyun kurallarını öğrenin. Çeşitli beceri seviyelerinde akıllı bilgisayar rakiplerini yenin ve çok daha fazlasını yapın.


Strateji oyunları zeka açar. 3 günde bir yatmadan tok karnına oynamak gerekir :) Şaka bir yana, aramış olduğunuz strateji türündeki oyunları bu kategorimizde bulabilir ve bilgisayarınıza indirerek oynayabilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.